درباره ما

مهارت معامله گری

مهارت زندگی است

آشنایی با مجموعه فارسی کپیتال

عرض سلام و ادب خدمت تمام کپیتال دوستان عزیز.

اینجا قرار است بیشتر با هم آشنا شویم و ببینیم فارسی کپیتال را چه کسانی به وجود آوردند، چرا به وجود آوردند و خلاصه چی شد که اینطوری شد.

وبسایت فارسی کپیتال به منظور بهبود کیفیت معاملات و افزایش بازدهی آن، به افراد و گروه های علاقه مند به فعالیت در بازارهای مالی بین‌المللی خدمات مختلفی ارائه داده و روشهای صحیح انجام معاملات را آموزش می‌دهد. ما دانش معامله گری و حضور در بازارهای بین‌المللی را به هموطنان عزیز معرفی کرده و در کنار آن  مطالب آموزشی جامع و مفیدی را برای کمک به شما دوستان علاقه مند فراهم کرده ایم، تا مسیر تبدیل شدن به یک معامله گر همیشه موفق را برای شما هموار سازیم.

اصلا چی بهتر از حقیقت:

ما گروهی از تریدرهای حرفه ای و سودده هستیم که در معاملات هوای همدیگر را داریم و به هر مطلب خوبی که می‌رسیم، آن را با هم به اشتراک می‌گذاریم. چون باورمان این است که موفقیتِ تک تکمان، به موفقیت تیممان بستگی دارد. نشسته‌ایم پیش هم و هرکسی سعی می‌کند باعث موفقیت هم تیمی خود شود. حالا قرار است همین اطلاعات مفید و تجربیاتی که در طول سالها کار حرفه ای در این زمینه به آن رسیدیم را به افراد علاقه مند دیگر هم ارائه دهیم، تا شما هم بتوانید از آن استفاده کنید.

اگر موفقیت من در گروی موفقیت تیمم هست. پس هرچه تیم من بزرگ تر، موفقیت من هم بیشتر. این یعنی عضویت در فارسی کپیتال مانند عضویت در نت فیلیکس نیست، که فیلم آن را ما بسازیم و شما فقط تماشا کنید. عضویت در فارسی کپیتال یعنی هم تیمی شدن با گروهی که در حال ساخت فیلم است. یعنی ورود به تیمی که در آن هدف همه کمک به یکدیگر است، با این ذهنیت که همیشه یک نفر هم هست که به خودشان کمک کند. حالا هرچه این تیم بزرگتر یعنی تعداد اندیشه‌ها و استعدادهای بیشتر، یعنی خلاقیت و روش های جدید بیشتر برای همه اعضا.

به همین دلیل است که فارسی کپیتال دیگر یک گروه خصوصی نیست، درهای آن به روی هر که دوست دارد عضو آن شود باز بوده و روز به روز در حال بزرگتر شدن است. البته این افرادی که قرار است بنشینند و به همدیگر کمک کنند، باید نه تنها با بازار آشنا باشند، بلکه در آن حرفه ای و باتجربه هم باشند که مفید واقع شده و به دیگران کمک کنند.

حالا سوالی که پیش می‌آید این است که ما این تعداد آدم حرفه ای از کجا باید بیاوریم و دور هم جمع کنیم؟ تعداد خودمان محدود است، در ایران هم که پیدا کردن آن حرفه ای ها اصلا آسان نیست. با این اوصاف چه طور باید تیممان رو بزرگ کنیم؟

جوابش از آنهاست که گفتنش ساده و انجام دادنش …. البته با علاقه و پشتکار قطعا انجام دادن آن هم ساده است.

جواب آموزش علمی و انتقال دانش و تجربیات به دوستانی است که به خانواده بزرگ فارسی کپیتال می‌پیوندند. باید خودمان آستین‌ها را بالا زده و تریدرهای حرفه ای را تربیت کنیم تا مطمئن شویم که هم این دوستان مسیر درستی را در این حرفه پیش گرفتند و هم آنقدر دانش علمی و عملی بدست آوردند که به عنوان حلقه ای از زنجیر انتقال دانش و تجربیات در این مجموعه قرار بگیرند.

اینگونه شد که بعد از مدت زیادی همفکری و تحقیق، مجموعه آموزشی بی نظیری به وجود آمد که منحصرا ساخت تیم آموزشی فارسی کپیتال هست و داخل آن مطالبی ارائه می‌شود، که می‌توان به جرات گفت کمتر کسی در مورد آن صحبت کرده و یا اصلا با آن آشنایی دارد. دوره‌ها و مطالبی که در نتیجه سالها تحصیلات آکادمیک در کنار تجربه عملی تیم تریدرهای فارسی کپیتال بوجود آمده است.

این مجموعه نه تنها قرار است مبانی و اصول معامله را به صورت کاملا علمی و عملی ارائه دهد، بلکه قرار است دیدگاه ما به معاملات را تغییر داده و به ما آموزش دهد چگونه مثل یک تریدر همیشه موفق فکر و عمل کنیم.

البته که کار فارسی کپیتال فقط به آموزش ختم نمی‌شود و مجموعه کاملی از تمامی خدمات مانند آنالیز بازار و روش های تحلیل را فراهم کرده و پله پله، تبدیل شده به دایره‌المعارف فارسی زبان معاملات و معامله گری. روز به روز هم افراد بیشتری را تبدیل به تریدرهای حرفه ای کرده و همان افراد هم با ارائه نظر و به اشتراک گذاشتن اطلاعاتشان، روز به روز این دایره‌المعارف را بزرگ تر و کامل تر می‌کنند.

در گذشته، وقتی که ما کارمان در بازارهای مالی را شروع کردیم، شرایط با الان خیلی فرق داشت. آن موقع پیدا کردن اطلاعات لازم برای شروع کار در اینترنت خیلی سخت و مشکل بود. پیدا کردن اطلاعات مفیدی که بشود در معاملات از آن استفاده کرد هم که سخت تر. اگر هم مطلب قابل توجهی پیدا می‌شد، فقط یک مقدار کمی از مباحث را پوشش می‌داد و خیلی هم گیج کننده بود. عملا می‌شود گفت هیچ سایت یا مرجع جامعی برای تازه کارها وجود نداشت که داخل آن کار خود رو شروع کرده و به سرانجام برسانند.

امروزه هم که منابع برای مطالعه زیاد شده و افراد زیادی ادعا می‌کنند که راه موفقیت در این بازار رو پیدا کرده‌اند، آنقدر آموزه های نادرست و گمراه کننده زیاد شده و حجم اطلاعات غلط یا تاریخ مصرف گذشته بالاست، که باز هم پیدا کردن اطلاعات مفید بین حجم زیادی از مطالب غلط برای تازه کارها عملا کار غیر ممکنی شده است. دیگر الان هر تازه کاری که بخواهد کار خود رو شروع کند، در ازای هر مسیر درستی که جلوی پایش دارد، ۱۰۰ مسیر غلط هم هست که باید حواس خود را جمع کرده و سمت آنها نرود. با اینکه هیچ ایده ای ندارد که آن یک راه درست کدام است.

پس عملا برای این فرد رسیدن به موفقیت بدون راهنمایی غیر ممکن یا خیلی خیلی مشکل است.

اینطور که شد، ما پیش خود گفتیم “ما می‌توانیم تغییر مفید و ضروری ایجاد کنیم”. ما باور داریم باید راه بهتری هم وجود داشته باشد، راهی که بشود خیلی واضح و بدون وعده های بی اساس، واقعا به تازه کارها کمک کرد که مسیر خود را پیدا کنند.

پس تصمیم گرفتیم خودمان این راه را بسازیم. سعی کردیم تمرکزمان را فقط بگذاریم روی ترویج اطلاعات درست و واقعی، نه وعده های گول زننده و اطلاعات نادرست. در اصل «ما سعی کردیم حقیقتی باشیم که اقلیت بینا درکش می‌کنند، نه دروغی که اکثریت نابینا جذبش می‌شوند»

فارسی کپیتال اینگونه متولد شد و کار خود را شروع کرد. و در ادامه مسیرش، این رشد به جایی رسید که امروز می‌توانیم با افتخار اعلام کنیم مجموعه بزرگ فارسی کپیتال، تمامی خدمات لازم برای داشتن فعالیت مفید در بازار های مالی را به بهترین شکل ارائه داده و در مسیر موفقیت تا انتها همراه یک به یک شما عزیزان خواهد بود.

این خدمات شامل «جامعترین مجموعه آموزشی تحلیل بازار های مالی(همه چیز برای داشتن معاملات موفق)، مقاله های جدید آموزشی و انگیزشی، سرویس سیگنال معاملات، معرفی استراتژی های کاربردی معاملاتی و تحلیل کوتاه مدت و بلند مدت بازار» می‌شود که با برنامه های موجود برای پیشرفت آن،  روز به روز در حال گسترش و تکامل بوده و هر روز خدمات جدیدی رو شامل می‌شود.

در یک کلام هرآنچه یک تازه وارد برای شروع، ادامه و رسیدن به موفقیت خود نیاز دارد، همه را در یکجا برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم.

ما به هیچ وجه ادعایی مبنی بر توانایی های خارق‌العاده و توانایی تحلیل 100% درست در تمامی موقعیتهای معاملاتی را نداریم. در اصل چنین ادعایی از پایه دروغی بیش نیست. ما شکست بسیار خورده ایم تا راه موفقیت را فرا گرفتیم.

همچنین اصلا اینجا نیستیم تا افراد ناآگاه را قربانی وعده های بی منطق و رویایی کنیم و انتظاراتی را به وجود بیاوریم که در عالم واقعیت هیچ وقت عملی نمی‌شوند.

خیر…

فارسی‌کپیتال به وجود آمده تا قبل از هرچیز، نگذارد تازه کارها تمام سرمایه خود را در معاملات از دست بدهند. هدف بعدی این مجموعه نیز، این است که به افراد راه درست انجام معامله و سرمایه گذاری در بازارهای جهانی را آموزش داده و آنها را پله پله و از مسیر درست به سمت موفقیت ببرد.

0 +

سال تجربه
حضور در بازارهای مالی

0 +

دانشجوی ثبت نامی
در دوره های F.S.C

0 +

محصول و
خدمات متنوع

0 +

اعضای ثابت در
وبسایت

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان