وبلاگ

تحلیل چارت کاردانو (آدا)

Cardano-USD H1
رمز ارزها

تحلیل چارت کاردانو (آدا)

تحلیل چارت روزانه:

 

همانطور که در تصویر بالا پیداست، نمودار روزانه با شکست سطح مقاومتی مهم روزانه خود تا سطح قیمتی 2.25 دلار رشد داشت و سپس با یک موج استراحت به سمت سطح مقاومت مهم روزانه (که حال تبدیل به ناحیه حمایتی مهمی شده و همراستا با ناحیه طلایی فیبو روزانه است) برگشت تا آمادگی لازم برای انجام موج صعودی بعدی خود را بدست آورد. نکته قابل توجه اینکه حجم معاملات در زمان تکمیل موج استراحتی (نزولی اخیر) رو به کاهش بوده و پس از برخورد نمودار قیمت به ناحیه حمایتی مهم روزانه، تغییر روند با افزابش حجم همراه بوده است که این مساله میتواند تاییدیه بسیار مهمی در جهت انتظار ادامه حرکت صعودی قیمت باشد.

تحلیل چارت 4 ساعته:

 

در تایم فریم 4 ساعته نیز شاهد شکست کانال نزولی به سمت بالا بودیم. نمودار قیمت میتواند در همین راستا به حرکت صعودی خود ادامه دهد و حداقل تا مقاومت مهم روزانه بعدی رشد داشته باشد اما سناریو محتمل تر اینست که ابتدا شاهد پایین آمدن نمودار قیمت حداقل تا سطح بلاک توزیع بسیار مهمی که در تصویر بالا مشخص شده باشیم و سپس شاهد یک حرکت صعودی قوی تا ناحیه مقاومت مهم روزانه بعدی باشیم.

تحلیل چارت 1 ساعته:

 

در تایم فریم 1 ساعته نیز شاهد تشکیل یک الگوی مثلث بعد از شکست کانال نزولی هستیم که این الگو خود تایید کننده 2 سناریوی معاملاتی ذکر شده است. با این وجود، احتمال شکست این مثلث به سمت پایین جهت ریتست بلاک توزیع مشخص شده در تصویر از احتمال بالاتری برخوردار است.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان