وبلاگ

تحلیل چارت کاردانو

ada image
رمز ارزها

تحلیل چارت کاردانو

تحلیل چارت روزانه:

همانطور که در تصویر بالا پیداست، نمودار روزانه بعد از رشد قیمتی اخیر خود توانست با قدرت ناحیه مقاومتی مهم روزانه خود (2.2 تا 2.5 دلار) را بشکند و رکورد قیمتی دیگری در سطح قیمتی 3 دلار به ثبت برساند. بعد از این موج قوی صعودی وارد فاز اصلاح قیمتی خود شده و در حال بازگشت به سمت ناحیه حمایتی مهم روزانه خود (ناحیه مقاومتی قبل از شکست) است. همانطور که در تصویر مشخص است نمودار قیمت با نزدیک شدن به این ناحیه حمایتی در حال از دست دادن مومنتوم نزولی خود است و حجم معاملات همچنان در حال کاهش است. از طرفی دیگر نمودار قیمت که در اثر صعود قبلی قیمت وارد منطقه اوربوت روزانه خود شده بود با این موج اصلاحی از آن خارج شده و یک واگرایی مخفی در تایم روزانه در حال شکلگیری است.

تحلیل چارت ۴ ساعته:

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد نزدیک شدن نمودار قیمت به میانگین متحرک 100 (که همراستا با ناحیه حمایت مهم روزانه نیز هست) هستیم. از طرفی دیگر واگرایی مخفی در تایمهای 4 ساعته و 1 ساعته نمودار شناسایی شد و اسیلاتوهای مومنتومی پتانسیل موجود برای تغییر روند را نشان میدهند.

به نظر روند حرکت قیمت کاردانو مومنتوم لازم برای ادامه روند نزولی کنونی را ندارد و به احتمال زیاد در آینده نزدیک شاهد تغییر روند خواهیم بود. لذا این اینسترومنت میتواند موقعیت خرید مناسبی برای معامله گران ایجاد کند.

نکات بسیار مهم:

  1. لطفا دقت داشته باشید که معامله در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده و عدم دانش کافی در تحلیل، ورود و مدریت معاملات میتواند منجر به از دست رفتن قسمتی یا حتی کل سرمایه شما عزیزان شود.
  2. این تحلیل صرفا جهت اشتراک گذاری نظر تحلیل گر با مخاطبان فارسی کپیتال است و به هیچ وجه توصیه معاملاتی محسوب نمیگردد لذا فارسی کپیتال هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا ضررهای احتمالی‌ افراد ندارد.
  3. این تحلیل به معنای ورود تیم معاملاتی ما به این معامله نمیباشد زیرا ما فقط وفقط بعد از دریافت تاییدیه های لازم بر اساس استراتژی های معاملاتی خودمان وارد یک معامله میشویم و لذا تا قبل از مشاهده این تاییدیه ها به هیچ معامله ای ورود نمیکنیم. لطفا همواره از استراتژی معاملاتی تست شده و قابل اطمینان جهت ورود به معاملات استفاده کنید تا حدالامکان از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان