وبلاگ

همزمان با اخبار اخیر مبتنی بر کاهش خطرات گونه اومیکرون، سهام آسیایی نیز مانند وال استریت روند افزایش قیمت در آستانه کریسمس را تجربه میکنند

Asian Stock Market
اخبار

همزمان با اخبار اخیر مبتنی بر کاهش خطرات گونه اومیکرون، سهام آسیایی نیز مانند وال استریت روند افزایش قیمت در آستانه کریسمس را تجربه میکنند

بازارهای سهام آسیایی در ساعت آخرین پیش از تعطیلات کریسمس مانند وال استریت روند افزایش قیمت را تجربه کردند که عمده این رشد قیمتی بازار را میتوان بدلیل کاهش نگرانی معامله گران در مورد گونه اومیکرون (Omicron) ویروس کرونا بعد از گزارشاتی از آفریقا جنوبی و انگلستان مبنی بر خفیف بودن این گونه جدید بیماری و همچنین تایید قرص خوراکی کووید شرکت فایزر توسط سازمان غذا و دارو آمریکا دانست.

علاوه بر این، شرکت آسترازنکا (AstraZeneca) نیز اعلام کرد که آنتی بادی ایجاد شده در بدن توسط این واکسن در آزمایشات بالینی انجام شده توسط دانشگاه آکسفورد در بریتانیا و دانشگاه واشنگتن در ایالات متحده، تاثیرگذاری خود در برابر گونه اومیکرون را نیز حفظ کرده است.

شاخص S&P 500 مجددا در سقف قیمتی اخیر خود (4743 دلار) قرار گرفت.

در ژاپن، شاخص Nikkei 225 با 3 درصد رشد به 28892 دلار رسید..

در هنگ کنگ، شاخص هنگ سنگ نیز حدود 3 درصد رشد را تجربه کرد. سهام سرزمین اصلی چین نیز در قلمرو مثبت قرار داشت و کامپوزیت شانگهای با کمی رشد روبرو بود.

در استرالیا نیز شاخص S&P/ASX 200 در حدود 0.5 درصد افزایش یافت و به محدوده مقاومتی مهم روزانه خود (69 تا 69.5 دلار) رسید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان