وبلاگ

3 آلت کوین برتر این هفته: کاردانو (ADA)، ترا (LUNA) و سولانا (SOL)

Crypto currencies
رمز ارزها

3 آلت کوین برتر این هفته: کاردانو (ADA)، ترا (LUNA) و سولانا (SOL)

استقبال اخیر سرمایه گذاران از ارزهای دیجیتال جهانی، جهش های چشمگیری را در قیمت انواع آلت کوین ها ایجاد کرده است و در حال حاضر اکثر این آلت کوین ها به استقلال از رمزارز برتر جهان (بیت کوین) رسیده اند  و مسیر حرکتی مستقل خود را ترسیم می کنند. افزایش اخیر سقف سرمایه بازار رمزارزها که به تازگی از مرز 2 تریلیون دلار گذشت، عمدتا به علت استقبال بی سابقه ای سرمایه گذاران از آلتکوین های مطرح به غیر از اتریوم (ETH) بوده است. با بررسی ارتقاء فعلی بلاک چین و فعالیت اکوسیستم رمزارزها، در این مقاله به معرفی سه ارز دیجیتال برتر با پتانسیل رشد در هفته جدید خواهیم پرداخت.

سولانا (SOL):

سولانا در طی 2 هفته گذشته عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داده و در مجموع رشد چشمگیر 196.1 درصدی قیمت را از اول ماه آگوست تجربه کرده است. این ارز دیجیتالی بر روی بلاک چین منحصر به فرد خود برنامه ریزی شده و در حال حاضربه رکورد بی سابقه قیمتی 100.5 دلار رسیده است. با توجه به استقبال بالایی که از توکن های منحصر به فرد (NFT) صورت گرفت، انتظار می رود میزان استقبال بازار از این آلت کوین نیز افزایش داشته و در هفته آینده رشد افزایشی قیمت در این کوین را شاهد باشیم. با توجه به اینکه هنرمندان دیجیتالی بیشتری بلاک چین سولانا را برای ضبط NFT خود انتخاب می کنند، به طبع بر روی قیمت این کوین نیز تاثیر مستقیم خواهند داشت. لذا، بعد از یک موج استراحتی قیمتی احتمالا شاهد شکستن سطح مقاومت 100 دلاری در این هفته خواهیم بود.

ترا (LUNA):

به علت تمایل تعداد زیادی از ارائه کنندگان آثار دیجیتالی (NFT) به ارائه محصولاتشان خارج از پلتفرم اتریوم (به دلیل گران بودن هزینه های تولید محصولات بر روی این پلتفرم)، ترا نیز به توکن مورد علاقه تعداد زیادی از این ارائه کنندگان آثار دیجیتالی (NFT) است تبدیل شده است. این توکن نیز، بالاترین رکورد قیمتی خود را دیروز در 37.65 دلار ثبت کرد و در مجموع رشد 207.3٪ در طی ماه گذشته را تجربه کرد. با توجه قیمت فعلی (34.50 دلار)، می توان گفت که قیمت ترا احتمالا بعد از یک موج استراحتی قیمتی کوتاه، در پی ثبت سقف قیمتی جدیدی خواهد بود و رسیدن به سطح قیمتی 45 دلار اصلا دور از ذهن نیست.

کاردانو (ADA):

کاردانو اکنون به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار شناخته می شود و در حال حاضر دارای ارزش بازار 91.75 میلیارد دلاری است. فضای مثبت ایجاد شده در مورد کاردانو با راه اندازی نسخه ارتقاء یافته “آلونزو” (یک پلتفرم شبکه ای است که امکان راه اندازی قراردادهای هوشمند بر روی شبکه بلاک چین را فراهم میکند) بوجود آمد. با ظهور آلونزو، اکوسیستم کاردانو گسترش می یابد و تقاضا برای این توکن را به شدت افزایش می دهد. با فشار خرید کنونی بازار برای این توکن که مدام هم در حال افزایش است، به احتمال زیاد شاهد رشد قیمتی چشمگیر این توکن در هفته های آتی خواهیم بود.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان