وبلاگ

تصمیم بایننس در ایالات متحده برای عرضه سهام عمومی در سه سال آینده

binance
رمز ارزها

تصمیم بایننس در ایالات متحده برای عرضه سهام عمومی در سه سال آینده

صرافی بایننس اخیراً تحت قوانین نظارتی قرار گرفته است و حال این شرکت در فکر برداشتن قدم بعدی در جهت پیشرفت خود است. چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیرعامل صرافی بایننس اخیراً گفته است که شعبه این شرکت در آمریکا خود را برای عرضه عمومی سهام این شرکت در سه سال آینده آماده میکند. مدیرعامل بایننس تقریباً مطمئن است که این شرکت از تمام موانع نظارتی فعلی عبور خواهد کرد و مساله جدی بر سر راه اجرایی کردن سیاستهای بلند پروازانه این شرکت وجود ندارد. جالب اینجاست که ژائو همچنین فاش کرد که این شرکت در دو ماه آینده یک قرارداد بزرگ جهت جذب سرمایه را نهایی خواهد کرد.

با این وجود و به دلیل واگذاری قسمت قابل توجهی از سهام اولیه این شرکت به سرمایه گذاران، این تصمیم احتمالا باعث کاهش قدرت کنترل مدیرعامل این شرکت نیز می شود. در سال 2020، بایننس سودی معادل 800 میلیون تا 1 میلیارد دلار ایجاد کرده است. 

از آنجایی که صرافی کوین بیس از ماه آوریل امسال پذیره نویسی سهام خود را شروع کرده، دیگر شرکت های ارائه خدمات در این حوزه نیز برای راهیابی به وال استریت ترغیب شدند. در نتیجه، تعدادی از این صرافی ها اخیراً به فکر برنامه ریزی و اجرا پذیره نویسی سهام شرکتهایشان افتادند و لذا انتظار میرود شاهد ارائه سهام عمومی برخی از این صرافی ها مانند صرافی بلاک چین، کراکن، سیرکل و بایننس طی 2-3 سال آینده باشیم.

با وجود همه سختگیریها و قوانین نظارتی بر نحوه عملکرد فعالین این حوزه، بایننس موفق شده خود را با این شرایط و قوانین وفق دهد. همچنین، این صرافی شدیدا بدنبال گسترش فعالیتهای خود در کشور سنگاپور است. گزارش اخیر نشان می دهد که بایننس به دنبال افزایش سرمایه گذاری و دریافت حمایت از طریق بودجه دولتی سنگاپور به ارزش 200 میلیارد دلار است.

(مقاله “بایننس به دنبال دریافت کمک مالی ۲۰۰ میلیارد دلاری دولتی است” را نیز مطالعه کنید)

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان