وبلاگ

مدیر عامل بزرگترین شرکت مدریت ثروت و سرمایه گذاری جهان فرصت های عظیمی را در زمینه “ارزهای رمزنگاری شده” می بیند

BR
رمز ارزها

مدیر عامل بزرگترین شرکت مدریت ثروت و سرمایه گذاری جهان فرصت های عظیمی را در زمینه “ارزهای رمزنگاری شده” می بیند

مدیرعامل بزرگترین مدریت ثروت و سرمایه گذاری جهان، شرکت بلاک راک (Blackrock)، در مصاحبه اخیر خود با شبکه CNBC گفت که او فرصت های عظیمی را در ارزهای رمزنگاری شده می بیند. در طول مصاحبه، لری فینک گفت، اگرچه او چیز زیادی از بیت کوین نمی داند و نمی تواند آینده قیمتی رمزارزها را پیش بینی کند، اما معتقد است که بازار ارزهای دیجیتال پتانسیل عظیمی دارد.

فینک همچنین اظهارات اخیر جیمی دیمون، مدیرعامل بانک JP Morgan در مورد بیتکوین که گفته بود “بیتکوین در اصل ارزش پشتوانه ای ندارد ولی به دلیل استقبال عمومی و بالا رفتن سطح تقاضا ارزش پیدا کرده است” را تایید کرد.

لری فینک در مورد صنعت ارزهای رمزنگاری شده گفت: “من احتمالاً بیشتر در اردوی جیمی دیمون هستم. من طرفدار بیت کوین نیستم و نمیدانم قرار است به کجا برسد، بنابراین نمی توانم به شما بگویم که قیمت آن 80 هزار دلار یا 0 دلار خواهد بود. اما من معتقدم که ارزهای دیجیتال نقش بزرگی در سیستم جدید مالی بین المللی بازی خواهند کرد.”

جیمی دیمون نه تنها به دلیل اظهارنظرهای بی ارزش خود، بلکه به دلیل چندین استدلال در مورد اینکه چرا او فکر می کند ارزهای دیجیتال بی ارزش است، به سوژه شوخی کاربران جامعه رمزارزها تبدیل شده است. دیمون پیشتر گفته بود که شک دارد پس از اتمام استخراج و عرضه 21 میلیون بیتکوین همه چیز ثابت بماند زیرا در نهایت این ارزها فقط کدهای کامپیوتری هستند که می توانند در هر زمان تغییر کند. این اظهارات دیمون در حالی بیان میشوند که از لحاظ تکنیکی انجام این کار تقریباً غیرممکن است.

نظرات فینک در مورد بیت کوین نشان می دهد که او چیز زیادی در مورد قیمت نمی داند اما از پتانسیل آن مطلع است. با این حال شرکت بلاک راک اخیرا میلیون ها دلار در شرکت های استخراج بیت کوین سرمایه گذاری کرده است، به ویژه در زمانی که ماینرهای بزرگ چینی به ایالات متحده نقل مکان کردند. پرتفولیو سرمایه گذاری سه ماهه اول این شرکت نیز نشان میدهد که این شرکت در بازار آتی بیت کوین هم سرمایه گذاری کرده است. بیت کوین در حال حاضر با 57 هزار و 700 دلار معامله می شود و فعلا تمام نگاهها به سطح قیمتی 60 هزار دلار معطوف شده است.  ​

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان