وبلاگ

بانک آمریکا (Bank of America) معتقد است که بلاک چین سولانا می تواند نقش شرکت ویزا را در اکوسیستم ارزهای دیجیتال داشته باشد

Bank of America Solana
رمز ارزها

بانک آمریکا (Bank of America) معتقد است که بلاک چین سولانا می تواند نقش شرکت ویزا را در اکوسیستم ارزهای دیجیتال داشته باشد

سولانا برای تصاحب سهم بازار اتریوم آماده می شود

شبکه سولانا (Solana) بیش از 50 میلیارد تراکنش را از زمان راه اندازی خود تسویه کرده است. به گفته تحلیلگران بانک آمریکا (BOA)، این آلتکوین می تواند به ویزای اکوسیستم ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

بانک آمریکا، بزرگترین بانک چند ملیتی آمریکا، معتقد است که بلاک چین سولانا می تواند به “ویزای اکوسیستم دارایی دیجیتال” تبدیل شود. بلاک چین سولانا (Solana) مبتنی بر مقیاس پذیری بیشتر، کاهش هزینه تراکنش ها و سهولت استفاده ایجاد شده است.

با اینکه انتظار می رود آپدیت جدید ETH2 شبکه اتریوم مقیاس پذیری این شبکه را افزایش دهد، اما تحلیلگران همچنان معتقدند که شبکه سولانا سریعتر و موثرتر از اتریوم است. امکانات کنونی شبکه سولانا به توسعه دهندگان و کاربران مزایایی به مراتب بیشتر از شبکه اتریوم ارائه میدهد که این امر کاربرد و استقبال عمومی از این رقیب بزرگ اتریوم را افزایش داده است.

برای درک بهتر سرعت انجام ترکنشها در شبکه سولانا میتوان این شبکه را با شبکه نقل و انتقالات شرکت ویزا مقایسه کرد. مقایسه ساده بین این دو شبکه نشان میدهد که شبکه نقل و انتقال مالی شرکت ویزا می تواند 1700 تراکنش در ثانیه (TPS) را پردازش کند حال آنکه شبکه سولانا (Solana) از نظر تئوریک می تواند تا 65000 هزار تراکنش در ثانیه (TPS) را انجام دهد و همین امر پتانسیل عملیاتی تقریبا 38 برابری شبکه سولانا را نشان میدهد.

به نقل از الکش شاه، تحلیلگر بانک آمریکا: “سولانا مقیاس‌پذیری را در اولویت قرار می‌دهد، اما در اصل یک بلاک چین نسبتاً غیرمتمرکز و ایمن که دارای خصوصیتهای عملکردی منعطف است میباشد.”

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان