وبلاگ

بیتکوین اصلاح قیمتی جدیدی را تجربه میکند، مانند آنچه در سال 2017 اتفاق افتاد

BTC 07
رمز ارزها

بیتکوین اصلاح قیمتی جدیدی را تجربه میکند، مانند آنچه در سال 2017 اتفاق افتاد

قیمت بیت کوین در حال حاضر به زیر سطح روانی 60000 دلار رسیده است، اما عملکرد کلی نمودار قیمت بیت کوین نشان می دهد که روند کلی و بلند مدت قیمت این رمزارز همچنان بسیار صعودی است. در واقع، مجموعه الگوهای کنونی چرخه حرکت قیمتی بیتکوین دقیقا شبیه آنچه در سال 2017 اتفاق افتاد است.

“بیت کوین در حال تکرار چرخه حرکتی سال 2017 خود است”

عملکرد روند قیمتی بیتکوین در سال 2021 بسیار مشابه  آنچه در سال 2017 رخ داد است، به طوری که برخی افراد امسال را سال «رخداد مجدد چرخه حرکتی» بیتکوین می‌نامند. در حال حاضر، تحلیل نمودار قیمت این رمزارز این فرضیات را تأیید می کند و میتوان نتیجه گیری مشابهی داشت و سقوط قیمتی این رمزارز به زیر سطح 58000 دلار و یا حتی تا محدوده 51 – 52 هزار دلار نیز خیلی دور از ذهن نیست. در همین راستا، پیش بینی میشود که بعد از اتمام فاز اصلاح قیمتی کنونی، یک “انفجار قیمتی” دیگر در سال 2022 اتفاق بیافتد.

با استفاده از سطوح فیبوناچی، تحلیل حرکت قیمت بیتکوین در سه ماهه چهارم امسال و مقایسه این حرکت با آنچه در سال 2017 اتفاق افتاد میتوان گفت که رکوردهای قیمتی بسیار بالاتری برای بیتکوین در راه است. در واقع میتوان گفت که اگر چرخه حرکتی قیمت عملکردی دقیقا مشابه سال 2017 داشته باشد، رشد قیمتی شدیدی رخ خواهد داد و می تواند شاهد رسیدن قیمت ها به سطوح بالای 100000 و 200000 دلار و یا حتی تا سطح 300000 دلار تا پایان سال جاری بود.

“اصلاح قیمت بیتکوین هنوز تمام نشده است و احتمالا عمیقتر خواهد بود”

کارشناسان هشدار داده اند که سرمایه گذاران طولانی مدت بیت کوین ممکن است لحظات دلسرد کننده ای را تجربه کنند، اما این شرایط طولانی نخواهد بود. کارشناسان مطرح حوزه رمزارزها با تکرار پیش بینیهای خود اذعان دارند که حتی سطح 57000 دلار نیز به اندازه کافی (به عنوان یک کف قیمتی) قابل اعتماد بشمار نمی آید و امکان عمیقتر شدن فاز اصلاحی کنونی اصلا کم نیست.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان