وبلاگ

با عبور قیمت بیتکوین از 57000 دلار، معیارهای زنجیره ای چشم انداز صعودی قیمت این رمزارز را نشان میدهند

btc bulls
رمز ارزها

با عبور قیمت بیتکوین از 57000 دلار، معیارهای زنجیره ای چشم انداز صعودی قیمت این رمزارز را نشان میدهند

در حالی که کل بازار ارزهای رمزنگاری شده همچنان در فاز تثبیت قیمتی قرار دارد، بزرگترین رمزارز جهان (بیت کوین) همچنان به سیر صعودی خود ادامه میدهد. بیت کوین هفته جاری را با یک روند خوب شروع کرد و قیمت بیت کوین در روز دوشنبه 11 اکتبر از مرز 57000 دلار گذشت.

طبق داده های موسسه گلسنود (Glassnode)، تعداد ثبت سفارش معاملات آتی بیت کوین به سطح اوایل سپتامبر افزایش یافته است. گلسنود خاطر نشان کرد که “ارزش ثبت سفارش معاملات آتی بیت کوین تا ماه اکتبر معادل 5.6 میلیارد دلار افزایش یافته که نسبت به افت زیادی که تا اواخر ماه سپتامبر تجربه کرد، 45 درصد افزایش یافته است. با این حال، در حال حاضر میزان ثبت سفارشات جدید معاملات آتی بیتکوین به مرز 17.6 میلیارد دلار رسیده که همچنان کمتر از حجم سفارشات آتی این رمزارز (22.5 میلیارد دلار) در آخرین باری که به سطح قیمتی 56 دلار رسیده بود است.”

لارک دیویس، تحلیلگر معروف بازار رمزارزها، گفت که میزان ثبت سفارش معاملات آتی بیت کوین می تواند حتی بیشتر شود. او افزود، “چنین افزایش هایی در میزان سفارشات آتی اغلب موجب افزایش سریع قیمت و سپس بوجود آمدن یک فاز اصلاح قیمتی قوی با تحت فشار قرار گرفتن طولانی مدت روند نمودار قیمت همراه است”.

“بیت کوین برتری قیمت را به دست می آورد”

با مشاهده حرکت قیمتی فعلی در بازار، واضح است که بیت کوین در حال کسب موقعیت غالب در برابر دیگر آلت کوین ها است. داده های زنجیره ای اخیر در مورد وضعیت کنونی سنتیمنت بازار نشان میدهد که حرکت سرمایه گذاران بازار در جهت تبدیل آلت کوین های دیگر به بیتکوین بالانس پورتفولیو سرمایه گذاران را تغییر داده و احساسات بازار را به سمت خریداری و نگه داری بیتکوین سوق داده است و شاخص ترس و طمع بیتکوین بتازگی به محدوده طمع شدید وارد شده است.

علاوه بر این، این داده ها همچنین نشان می دهند که تعداد آدرس کیف پولهای بزرگ که در شبکه بیت کوین تراکنش انجام دادند (به نسبت ماه آوریل و می) افزایش چشمگیری داشته است.

با افزایش قدرت بیت کوین، تحلیلگران اطمینان پیدا کرده اند که قیمت این رمزارز تا پایان سال به 100 هزار دلار می رسد. در زمان انتشار این مقاله، بیت کوین در محدوده 57430 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن به 1072 میلیارد دلار میرسد. اولین سطح مقاومتی در سر راه بیتکوین سطح 58000 دلاری است که اگر از این مرز عبور کند، می تواند به زودی به رکورد قیمتی 65000 دلاری ماه آوریل خود و یا حتی بالاتر از آن برسد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان