وبلاگ

قیمت بیتکوین در پی افزایش شایعات مبنی بر تایید صندوقهای معاملات آتی بیتکوین توسط SEC به 60،000 دلار رسید

btc eft
رمز ارزها

قیمت بیتکوین در پی افزایش شایعات مبنی بر تایید صندوقهای معاملات آتی بیتکوین توسط SEC به 60،000 دلار رسید

در پی افزایش شایعات مبنی بر تایید صندوقهای معاملات آتی بیتکوین (BTC ETF) توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، قیمت این رمزارز به 60000 دلار رسید و در حال حاضر در محدوده 59690 دلار معامله میشود و امیدواری بسیاری برای سرمایه گذاران در جهت رسیدن به بالاترین سطح قیمتی تاریخ خود (سطح 65000 دلار) ایجاد کرده است. حتی ریجکت ناحیه قیمتی 55000-56000 دلار در اواسط این هفته (طی روزهای 6 تا 10 اکتبر) نیز باعث ایجاد نگرانی در میان سرمایه گذاران نشد و اکثر تحلیلگران معتقد بودند که این یک حرکت اصلاح قیمتی سالم و کوتاه مدت است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیتکوین در بالاترین رکورد ماه اکتبر خود (بالای 59000 دلار) قرار گرفته و به نظر زمان زیادی تا تثبیت قیمتی این رمزارز در بالای سطح روانی 60 هزار دلار نمانده است و آماده ثبت یک رکورد قیمتی جدید است. ​​

بر اساس گزارشی از خبرگزاری بلومبرگ، انتظار می رود کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، بزودی اولین درخواست تاسیس صندوق معاملات آتی بیتکوین (ETF) را تایید کند. در همین راستا، این نهاد قبلا نیز یک بیانیه احتیاطی در حساب توییتر خود منتشر کرده بود که طی آن از سرمایه گذاران احتمالی این صندوقها خواسته شده بود تا قبل از هرگونه سرمایه گذاری در اینگونه صندوقها، خطرات و مزایای احتمالی را به دقت بررسی کنند که انتشار این توییت را میتوان به عنوان گواه دیگری مبنی بر تایید قریب الوقوع صندوقهای معاملات آتی بیتکوین توسط این نهاد دانست.

در همین حال، سرمایه گذاران و چهره های مشهور در حوزه ارزهای رمزنگاری شده مانند آنتونی پامپلیانو معتقدند که ورود صندوقهای معاملات آتی بیتکوین می تواند کاتالیزوری برای ایجاد یک وضعیت انفجاری در قیمت این رمزارز باشد. در همین راستا، گمانه زنی ها برای قیمت بیتکوین تا پایان 2021 به 100،000 دلار می رسد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان