وبلاگ

مبادلات بیتکوین در صرافی های ارز دیجیتال به بالاترین میزان 4 ماه گذشته خود رسیده است در حالی که قیمت بیتکوین فقط 10% تا ثبت رکورد قیمتی 70000 دلار فاصله دارد

BTC price
رمز ارزها

مبادلات بیتکوین در صرافی های ارز دیجیتال به بالاترین میزان 4 ماه گذشته خود رسیده است در حالی که قیمت بیتکوین فقط 10% تا ثبت رکورد قیمتی 70000 دلار فاصله دارد

با افزایش گمانه زنی ها برای افزایش بیشتر قیمت بیتکوین، مبادلات بیتکوین در صرافی های ارز دیجیتال به بالاترین سطح چهار ماه دیگر خود رسیده است. قیمت این رمزارز تا زمانی که بالاتر از سطح قیمتی 61-62 هزار دلار (سطح حمایتی مهم روزانه) باقی بماند، از پشتیبانی قوی خریداران بازار برخوردار خواهد ماند زیرا هدف بعدی خریداران سطح 70000 دلار است.

صعود اخیر قیمتی بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ این رمزارز، توجهات زیادی در بازار رمزارزها را به خود جلب کرد و باعث شد آلتکوین های دیگری مانند سولانا رشد قیمتی بدون وقفه ای را تجربه کنند که طی چندین ماه گذشته دیده نشده بود. اتریوم به سطح قیمتی 4370 دلار (بسیار نزدیک به بالاترین رکورد قیمتی تاریخ خود یعنی 4380 دلار) رسید و سپس به سطح حمایتی مهم 4000 تا 4100 دلار عقب نشینی کرد.

بیت کوین پس از از دست دادن نزدیک به 2 درصد ارزش خود در 24 ساعت گذشته، از سطح قیمتی 67027 دلار عقب نشینی کرد و هم اکنون در سطح قیمتی 63227 دلار معامله می شود که این حرکت باعث افزایش سطح اعتماد سرمایه گذاران در بازار شده است و اکثر تحلیلگران معتقدند که بیت کوین می تواند در کوتاه مدت به بالای 70 هزار دلار برسد.

روند افزایش مبادلات بیتکوین در صرافی های ارز دیجیتال از صعود بیشتر قیمت حمایت میکند

به گزارش موسسه گلسنود (Glassnode)، حجم مبادلات بیت کوین در صرافیها بر اساس میانگین متحرک هفت روزه این مبادلات، به بالاترین سطح خود در چهار ماه گذشته (یعنی 1902.893 بیتکوین) رسیده است. شایان ذکر است که بالاترین رکورد حجم مبادلات در چهار ماه گذشته (1902.857 بیتکوین) در 21 اکتبر 2021 ثبت شده بود.

اصولا، افزایش حجم مبادلات در صرافی های ارز دیجیتال یک محرک صعود قیمتی تلقی می شود و بدان معناست که سنتیمنت بازار بر پایه پشتیبانی از روند رو به رشد بیشتر قیمتی قرار گرفته است.

نمودار روزانه بیتکوین:

به نظر می آید، قیمت بیتکوین بعد از رشد قیمتی سنگینی که تا سطح 67000 دلار داشت، وارد یک فاز استراحتی شده تا موقعیت ورود بهتری برای سرمایه گذاران بیشتری ایجاد کند. اولین سطح حمایتی مهم در مسیر حرکت قیمت بیتکوین، ناحیه 61 تا 62 هزار دلار (که همراستا با میانگین متحرک 14 روزانه نیز هست) است. متعاقبا، شکست صعودی و قوی سطح 67000 دلار به احتمال خیلی زیاد باعث رشد قیمتی این رمزارز به 70،000 دلار و حتی بیشتر نیز خواهد شد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان