وبلاگ

میزان سفارشات خرید بازار آتی و آپشن بیتکوین در ماه اکتبر با 265 درصد افزایش روبرو بوده است

BTC CME
رمز ارزها

میزان سفارشات خرید بازار آتی و آپشن بیتکوین در ماه اکتبر با 265 درصد افزایش روبرو بوده است

پس از صعود قیمتی قوی بیتکوین تا مرز 67000 دلار در هفته گذشته، در حال حاضر قیمت این رمزارز در محدوده 62 تا 63 هزار دلار در حال نوسان است. استقبال از صندوق معاملات (ETF) شرکت پروشیرز بسیار بیشتر از پیشبینی های اولیه بود و از آنجایی که ETF بیت کوین دنبال کننده معاملات بازار آتی و آپشن بیت کوین (CME) است، میزان سفارشات خرید آتی و آپشن بیتکوین در این بازار با رشد 3.95 میلیارد دلاری در ماه اکتبر روبرو بوده است.

موسسه گلسنود (Glassnode) گزارش داد: “میزان ثبت سفارشات خرید بازار آتی و آپشن بیتکوین (CME) در طول ماه اکتبر با 265 درصد افزایش به حجم 3.95 میلیارد دلار ارسیده است که این اتفاق را میتوان ناشی از شروع به کار صندوقهای معاملات بیتکوین (ETF) دانست. “

هدف قیمتی بعدی بیتکوین 90000 دلار است؟

در پی راه اندازی ETF بیت کوین، توجه موسسات سرمایه گذاری بزرگی به این بازار جلب شده است. بسیاری از تحلیلگران همچنان معتقدند که روند قیمتی بیتکوین همچنان صعودی خواهد ماند و انتظار دارند که در آینده نزدیک قیمت این رمزارز به سطح 90،000 دلار برسد.

شرکت مشاوره سرمایه گذاری فانداستارت (Fundstrat) در یادداشی نوشت: ” بعد از شکست مجدد سطح قیمتی 65000 دلار، اهداف قیمتی بعدی سطح 72.500 دلار و سپس 89.000 دلار خواهد بود.” 

بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین تا پایان سال به 100 هزار دلار برسد. علاوه بر این، خرید و انباشت حجم زیادی از این رمزارز توسط نهنگهای بازار طی 2 ماه گذشته، امیدهای زیادی را برای رسیدن قیمت این رمزارز به سطح 100 هزار دلار بوجود آورده است. همچنین، شرکت پلن بی (PlanB)، ارائه دهنده مدل جریان حرکتی ارزش سهامها، نیز خاطرنشان کرد که در چند ماه آینده حرکت نمودار قیمت بیتکوین به تشکیل سقفهای قیمتی بالاتر ادامه خواهد داد.

قیمت بیتکوین در ماه اکتبر بیش از 45 درصد افزایش را تجربه کرده است و اگر همچنان این عملکرد صعودی خود را حفظ کند، به نظر هیچ چیز نمیتواند مانع رسیدن قیمت این رمزارز بازار به سطوح حتی بالاتر از 100 هزار دلار در آینده ای نزدیک شود.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان