وبلاگ

میزان نقدینگی دریافتی از فروش بیت کوین در 1 ساعت به 312 میلیون دلار رسید: بیت کوین به 44770 دلار کاهش یافت

BTC
رمز ارزها

میزان نقدینگی دریافتی از فروش بیت کوین در 1 ساعت به 312 میلیون دلار رسید: بیت کوین به 44770 دلار کاهش یافت

با رسیدن نمودار قیمت بیت کوین به سطح 48800 دلار، سقوط قیمتی دیگری اتفاق افتاد (طبق پیش بینیهای قبلی) و این رمزارز بعد از شکست ناحیه حمایتی 47000 دلار، تقریباً تمام رشد قیمتی که طی هفته گذشته داشت را از دست داد. طبق گزارشات اخیر با رسیدن قیمت این رمزارز به سطح قیمتی 48800 دلار، ناگهان با میزان عرضه شدیدی روبرو شد که این امر باعث لیکویید شدن (عرضه شدید برای فروش و جمع آوری نقدینگی معاملات خرید در بازار) گسترده معاملات خرید اخیر در بازار بود. این کاهش قیمت در بیت کوین و رمزارزهای دیگر در سشن معاملاتی امروز آسیا نیز ادامه داشت و در کمتر از یک ساعت، حجم نقدینگی (لیکوییدیتی) بدست آمده به بیش از 312 میلیون دلار رسید.

داستان افت قیمتی و ضررها در بازار رمزارز ها ادامه دار شده و بیشترین تاثیر را بر روی برخی از رمزارزهای مطرح بازار داشته است. بیت کوین تا زمان نگارش این مقاله نزدیک به 10% درصد افت قیمتی را تجربه کرده و در حدود 44700 دلار معامله میشود. اتریوم نیز از این قضیه مستثنی نبوده و در 24 ساعت گذشته حدود 10 درصد از ارزش خود را از دست داده است. همچنین، به نظر می رسد سولانا با بیشترین افت قیمت طی 48 ساعت گذشته (حدود 20%) ضررده ترین رمزارز مطرح بازار بوده است.

طی هفته گذشته، بیت کوین با شکست سطح مهم 45000 دلار فاصله خود را تا سطح قیمتی 50000 دلار کاهش داد و تلاش شدیدی برای رسیدن به این سطح داشت اما نهایتا در یک قدمی 49000 دلار متوقف شد و ابتدا سریعا به سطح قیمتی 48000 دلارو سپس به 47000 دلار برگشت. با این وجود، روند نزولی آن در این نقطه پایان نیافت و کاهش قیمتی خود را تا سطح حمایتی 44400 دلار به سرعت ادامه داد. با این وجود، همچنان نمیتوان از پایان روند نزولی قیمت این رمزارز صحبت کرد. به عنوان مثال ، اسیلاتور مک دی آرایش نزولی به خود گرفته و با شکست خط میانگین خود حکایت از ادامه روند نزولی دارد و نمودار قیمت در تایم 4 ساعته در زیر تمامی میانگین های حرکتی مهم خود قرار گرفته است. به نظر می آید کنترل بازار همچنان در دست فروشندگان باقی خواهد ماند و احتمال ریزش قیمت تا 43000 دلار و یا حتی تا 40000 دلار بسیار بالاست.

مقالات مرتبط قبلی را نیز مطالعه بفرمایید:

آیا نهنگهای بیت کوین در فکر دامپینگ قیمت هستند؟

وضعیت سنتیمنت بازار بیتکوین به پایینترین سطح چند وقت خودش رسیده

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان