وبلاگ

تحلیلگر بلومبرگ: بیت کوین احتمالا تا سطح قیمتی 100000 دلار با مقاومت جدی روبرو نمیشود

btc 2
رمز ارزها

تحلیلگر بلومبرگ: بیت کوین احتمالا تا سطح قیمتی 100000 دلار با مقاومت جدی روبرو نمیشود

بیت کوین بالاخره موفق شد از سطح قوی و روانی قیمتی خود یعنی 50،000 دلار عبور کند و در زمان نگارش این مقاله، قیمت این رمزارز برتر بازار با 2.45 درصد افزایش در سطح قیمتی 50240 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن به 945 میلیارد دلار رسیده است. در حال حاضر، به نظر می رسد که خریداران بیت کوین بر نمودار قیمتی این کوین تسلط دارند. مایک مک گلون، استراتژیست و تحلیلگر ارشد کالایی بلومبرگ معتقد است که بیت کوین همچنان به رشد خود ادامه می دهد و مسیر آن تا 100000 دلار احتمالا با کمترین مقاومت روبرو خواهد شد. این پیش بینی در شرایطی است که روند افزایش قیمت بیتکوین از اوایل آگوست یا اواخر جولای بر بازار مستولی شده است.

در 40 روز گذشته، قیمت بیتکوین بیش از 66 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، معیارهای زنجیره ای نشان می دهد که فعالیت آدرس کیف پولهای نگه دارنده این رمزارز در چند هفته گذشته به شدت افزایش یافته است.

مک گلون در مورد بهبود بازار گسترده تر می نویسد:

“پس از تحمل یک حرکت اصلاحی عمیق، می بینیم که بازار ارزهای دیجیتال بیشتر تشنه ادامه مسیر صعودی خود است و تمایلی به ریزش از خود نشان نمیدهد. به نظرم سوال مبهم تر اینست که “چه چیزی می تواند بیت کوین و اتریوم را از رسیدن مجدد قیمتشان به بالاترین رکورد خود در نیمه دوم امسال باز دارد؟” درحال حاضر افزایش تقاضا با کاهش عرضه مواجه است.”

مک گلون در تحلیل خود در مورد صعود قیمتی اخیر در اتریوم نیز صحبت می کند. قیمت دومین رمزارز بزرگ جهان در روز جمعه 3 سپتامبر به نزدیک به 4000 دلار رسیده است. اتریوم صعود قابل توجهی را تجربه کرده است و ارزش آن نسبت به قیمتش در 21 جولای تقریبا دو برابر شده است. دومین ارز رمزنگاری شده جهان تنها 10 درصد از بالاترین سقف تاریخی خود در 4400 دلار فاصله دارد. مک گلون پیش بینی می کند که افزایش قیمت اتریوم به 5000 دلار یعنی 25 درصد بیشتر از سطح فعلی ادامه خواهد داشت. او همچنین کاهش عرضه اتریوم در صرافی ها را نشانه ای از ادامه روند صعودی عنوان می کند. علاوه بر این، شوق عظیم NFT ها برای استفاده از این پلتفرم را دلیل افزایش فعالیت شبکه اتریوم میداند. با نگاهی دقیق به شرایط اقتصادی جهانی، مک گلون بر این اعتقاد است که بازار ارزهای دیجیتال تا حد زیادی از شرایط فعلی سود خواهند برد و بیتکوین و اتریوم بیشترین منفعت را از چنین حرکتی خواهند برد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان