وبلاگ

وضعیت سنتیمنت بازار بیتکوین به پایینترین سطح چند وقت خودش رسیده: سرمایه گذاران فعلا خیلی به افزایش قیمت خوش بین نیستند

BTC
رمز ارزها

وضعیت سنتیمنت بازار بیتکوین به پایینترین سطح چند وقت خودش رسیده: سرمایه گذاران فعلا خیلی به افزایش قیمت خوش بین نیستند

قیمت بیت کوین پس از یک آخر هفته تقریبا آرام دوباره به بالای 45 هزار دلار رسید. بیتکوین در حالی که بدنبال رسیدن به هدف قیمتی 55000 دلار بود، نتوانست حضور خود را در بالای سطح حمایتی 50 هزار دلار را تثبیت کند و سقوط قیمتی ناگهانی تا سطح حمایتی 42200 تا 43000 دلار را تجربه کرد و در حال حاضر در حال تلاش برای رسیدن مجدد به سطح مقاومتی 50000 دلار است.

بیت کوین در ماه آگوست سقف مقاومتی 3 ماهه گذشته خود (50000 دلار) را شکست و رکورد جدیدی را (تقریبا در 53000 دلار) ثبت کرد که همین امر باعث رشد قیمتی دیگر کوین ها در بازار ارزهای دیجیتال شد. با این حال، در ماه سپتامبر (که اصولا میشه گفت که یک ماه نزول قیمتی برای بازار رمزارزها به خصوص بیتکوین است) رشد قیمتی ماهانه بیت کوین معمولا منفی میشود و به نظر می رسد سال 2021 نیز تفاوت چندانی با سالهای قبل ندارد. بیتکوین اگرچه در هفته اول سپتامبر رشد قیمتی را تجربه کرد و بسیاری به این باور رسیدند که بیتکوین ممکن است امسال به این بازه زمانی واکنشی نشان ندهد ولی افت قیمتی اخیر نشان داد که این فرضیه چندان قوی نبوده است.

بررسی وضعیت سنتیمنت بازار بیتکوین نشان میدهد که وضعیت احساسات و اعتماد سرمایه گذاران به بیت کوین در پایین ترین حد خود قرار گرفته است. چارت زیر نشان دهنده وضعیت سنتیمنت بازار بیتکوین است.

با این تفاصیل، سطح مقاومتی 50 هزار دلار یک مقاومت کلیدی و مهم در سر راه رشد قیمتی بیتکوین است زیرا سفارشات خرید زیادی در بالای این منطقه قرار دارد. اگر بیتکوین بتواند مقاومت کلیدی 50000 دلاری را بشکند و آن را به سطح حمایتی قوی تبدیل کند، رشد قیمتی می تواند به روند افزایشی خود تا سطوح بالاتر ادامه دهد در غیر اینصورت باید انتظار سقوط بیشتر قیمت تا حدود سطح حمایتی مهم 40000 دلاری را از این رمزارز داشته باشیم.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان