وبلاگ

نهنگ های بیتکوین به جمع آوری و انباشت انبوه این ارز دیجیتال ادامه می دهند

BTC W
رمز ارزها

نهنگ های بیتکوین به جمع آوری و انباشت انبوه این ارز دیجیتال ادامه می دهند

در حالیکه نمودار قیمت بیتکوین همچنان در یک موقعیت رنج قرار گرفته است، به نظر می آید نهنگ ها در حال افزایش فعالیتهای خود هستند. طبق گزارش ارائه‌ دهنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment، نهنگ بزرگ بیتکوین در هفته گذشته چیزی در حدود ۶۰ هزار بیتکوین را جمع‌آوری کرده‌اند. این ارائه‌ دهنده داده‌های زنجیره‌ای در توییتی نوشت: “اگر منتظر بودید تا نهنگ‌های بیت‌کوین نشانه‌هایی از انباشت قوی را نشان دهند، داده‌های ما نشان می‌دهد که این مساله در حال اتفاق افتادن است. در طی هفته گذشته، مجموعاً 59 هزار بیت کوین به آدرس هایی که بین 100 تا 10 هزار دلار بیت کوین نگهداری می کنند، اضافه شده است. این 0.29٪ از کل عرضه است.”

ویل کلمنته، یکی دیگر از تحلیلگران محبوب بازار رمزارزها، توضیح می دهد که نشانه های واضحی از واگرایی صعودی بین قیمت کنونی عرضه بیتکوین به بازیگران قوی این حوزه و قیمت واقعی این رمزارز وجود دارد.

“بیتکوین در سطوح کف قیمتی و قلمرو بیش از حد فروخته شده (Oversold) قرار گرفته است”

فیلیپ سوئیفت، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، از تشکیل یک پرچم صعودی در نمودار سیگنال پیشرفته NVT بیتکوین خبر میدهد. نمودار سیگنال پیشرفته Advance NVT از ارزش بازار بیت کوین و حجم شبکه آن برای تعیین میزان اورسلد یا اوربوت بیتکوین استفاده می کند و بر اساس نمودار Advanced Bitcoin NVT، مجموع ارزش بازار بیت کوین تقسیم بر میانگین متحرک 90 روزه حجم تراکنش های شبکه میشود.

فیلیپ سوئیفت در توییت اخیر خود نوشت: “NVT پیشرفته (خط آبی) اکنون عمیقاً در قلمرو فروش بیش از حد (باندهای سبز) قرار گرفته است. قیمت کنونی بیتکوین نسبت به فعالیت شبکه در بازه‌های زمانی بالا بسیار ارزان به نظر می‌رسد و لذا انتظار میرود شاهد رشد قیمتی شدید این ارز در آینده ای نه چندان دور باشیم.”

در حالی که روند جمع آوری و انباشت نهنگهای بیت کوین ادامه دارد، سایر سرمایه گذارن بزرگ شرکتی نیز در چند ماه گذشته در حال خرید بیشتر و جمع آوریی این رمزارز بوده اند. به عنوان مثال، بانک بزرگ مورگان استنلی که اوایل خود از منتقدین مطرح بیتکوین و بازار ارزهای دیجیتال محسوب میشد، اخیرا فاش کرد که صندوق سرمایه گذاری این بانک در سه ماهه منتهی به ماه اکتبر، 1.5 میلیون سهم از سهام شرکت Grayscale Bitcoin Trust را به پرتفولیوی سرمایه گذاری خود افزوده است. 

با این تفاصیل،​ هم وضعیت تکنیکال نمودار قیمت بیتکوین و هم وضعیت کنونی سنتیمنت بازار این رمزارز همه و همه نشان از شروع قریب الوقوع یک حرکت صعودی قیمتی جدید دارند و به احتمال زیاد در آینده ای نه چندان دور شاهد تکمیل فاز تثبیت قیمتی کنونی و شروع حرکت قوی بعدی در قیمت این رمزارز خواهیم بود.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان