وبلاگ

تحلیل چارت فرانک سوییس به ین ژاپن

CHFJPY Flag
تحلیل های تکنیکال

تحلیل چارت فرانک سوییس به ین ژاپن

دوستان عزیز سلام

امروز با تحلیل چارت فرانک سوییس به ین ژاپن در خدمتتون هستیم تا موقعیتهای احتمالی معاملاتی در این اینسترومنت را با هم بررسی کنیم.

تحلیل چارت روزانه:

همانطور که در تصویر بالا پیداست، نمودار روزانه فرانک سوییس به ین ژاپن در یک کانال صعودی در حال حرکت است که در اواخر آوریل امسال، مقاومت بسیار مهم سطح 118.000 را به سمت بالا شکست و سطح مقاومتی جدیدی در عدد 119.000 بوجود آورد که این سطح نیز نتوانست بیشتر از 2 هفته در مقابل روند صعودی این اینسترومنت مقاومت کند. روند قیمت سپس تا 122.750 به حرکت صعودی خود ادامه داد و در این سطح با شروع یک موج اصلاحی تا محدوده روانی 118.600 تا 119.000 (که همراستا با دیواره تحتانی کانال و سطح طلایی فیبو روزانه است) سقوط کرد و همانظور که در تصویر بالا مشخص است، در 45 روز گذشته در حال نوسان در بالای این محدوده حمایتی است که این نشان از اهمیت این محدوده دارد. علاوه بر این، شاهد کاهش محسوس حجم سفارشات در آخرین موج ریتست نمودار قیمت نیز هستیم.

چارت 4 ساعته:

با بررسی نمودار در تایم فریم 4 ساعته میتوان دریافت که نمودار قیمت در حال حاضر در محدوده یک بلاک توزیع مهم قرار گرفته و احتمالا بعد از تشکیل یک اسپرینگ، موج ایمپالس صعودی بعدی خود را شروع خواهد کرد و این حرکت را حداقل تا محدوده هدف اول ادامه خواهد داد.

نکته: در تعیین سطوح مقاومتی و پیش بینی روند حرکت نمودار قیمت از تکنیک تحلیل مولتی تایم فریم استفاده شده.

از منظر تحلیل فاندامنتال و سنتیمنت، فرانک سوییس همچنان از در موضع قویتری به نسبت ین ژاپن قرار دارد.

نتیجه نهایی: احتمال شروع موج ایمپالس صعودی بسیار زیاد است.

نکات بسیار مهم:

  1. لطفا دقت داشته باشید که معامله در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده و عدم دانش کافی در تحلیل، ورود و مدریت معاملات میتواند منجر به از دست رفتن قسمتی یا حتی کل سرمایه شما عزیزان شود.
  2. این تحلیل صرفا جهت اشتراک گذاری نظر تحلیل گر با مخاطبان فارسی کپیتال است و به هیچ وجه توصیه معاملاتی محسوب نمیگردد لذا فارسی کپیتال هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا ضررهای احتمالی‌ افراد ندارد.
  3. این تحلیل به معنای ورود تیم معاملاتی ما به این معامله نمیباشد زیرا ما فقط وفقط بعد از دریافت تاییدیه های لازم بر اساس استراتژی های معاملاتی خودمان وارد یک معامله میشویم و لذا تا قبل از مشاهده این تاییدیه ها به هیچ معامله ای ورود نمیکنیم. لطفا همواره از استراتژی معاملاتی تست شده و قابل اطمینان جهت ورود به معاملات استفاده کنید تا حدالامکان از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

موفق باشید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان