وبلاگ

سیتی گروپ، غول بانکداری بین المللی، برای ارائه خدمات معاملات آتی بیت کوین آماده می شود

Citi Group
رمز ارزها

سیتی گروپ، غول بانکداری بین المللی، برای ارائه خدمات معاملات آتی بیت کوین آماده می شود

غول آمریکایی بانکداری بین المللی، سیتی گروپ، آماده خود را برای ارائه خدمات گسترده تر در زمینه رمز ارزها اعلام کرد. برخی منابع خبری دیروز فاش کردند که این شرکت پس از دریافت تأییدیه نظارتی از بورس تجاری شیکاگو (CME)، در حال آماده سازی برای ارائه خدمات معاملات آتی بیت کوین به مشتریان خود است. سیتی گروپ، جدیدترین بانک بزرگ سرمایه گذاری است که در نظر دارد از طریق ارائه خدمات معاملات آتی بیت کوین وارد اکوسیستم رمزارزها شود. پیش از این، بانکهای بزرگ دیگری همچون بانک آمریکا، گلدمن ساکس و گلکسی دیجیتال همگی خدمات مبتنی بر معاملات آتی بیت کوین را برای مشتریان خود فعال کرده بودند.

در سالهای اولیه عرضه این رمزارز، استقبالی از بیتکوین توسط بانکهای و موسسات مالی بزرگ نشد چون آنها معتقد بودند که این یک دارایی دیجیتالی نمایشی و بی ارزش است که توسط جنایتکاران برای اهداف غیرقانونی مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، اینگونه اعتقادات و اظهار نظرها به تدریج تغییر کرده است و بیت کوین که قبلا به عنوان یک کلاه برداری بزرگ تلقی می شد، اکنون به عنوان طلای دیجیتالی شناخته می شود و در نهایت پذیرش نهادی بیتکوین توسط این بانکها و موسسات بزرگ مالی نقطه پایانی بر روی تمام شک و شبهات گذشته بود. تنها در سال جاری 17 میلیارد دلار از سرمایه این موسسات و بانکها به سمت بازار بیتکوین روانه شده و روند افزایش تقاضا از طرف این موسسات همچنان در حال افزایش است.

حال سیتی گروپ به عنوان یکی دیگر از موسساتی که تصمیم به پذیرش بیتکوین گرفت، پا به عرصه ظهور گذاشته است. به گفته منبع، این موسسه به علت اعتقاد عمومی مبنی بر افزایش لجام گسیخته ارزش رمزارزها در آینده نزدیک، با افزایش تقاضای از طرف مشتریانش برای ارائه خدمات مبتنی بر ارزهای دیجیتال مواجه شده است. بر همین اساس، این موسسه در حال حاضر بدنبال استخدام مدیران بالقوه برای پیوستن به تیم مرکزی ارائه خدمات رمزارزها خود در لندن است. 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان