وبلاگ

نظرسنجی ها نشان می دهند که 62 درصد از شرکتهای سرمایه گذاری تمایل به سرمایه گذاری در بازار رمزارزها پیدا کرده اند

Crypto market
رمز ارزها

نظرسنجی ها نشان می دهند که 62 درصد از شرکتهای سرمایه گذاری تمایل به سرمایه گذاری در بازار رمزارزها پیدا کرده اند

پس از گذشتن بیش از یک دهه از ظهور ارزهای دیجیتال، نظرسنجی اخیر نشان داد که اکثر سرمایه گذاران شرکتی آماده ورود به این حوزه جدید سرمایه گذاری شده اند. به گفته شرکت اروپایی مدریت دارایی های دیجیتال نیکل (Nickel Digital Asset Management)، این گزارش بر اساس نتایج حاصله از مصاحبه با مدیران شرکتهای مدریت ثروت و سرمایه گذاری در ایالات متحده، انگلستان، فرانسه، آلمان و امارات متحده عربی تهیه و منتشر شده است و تمامی افرادی که در این مصاحبه شرکت داشته اند هیچگونه سابقه حضور و فعالیت قبلی در حوزه ارزهای رمزنگاری شده نداشته اند.

نتایج این نظرسنجی نشان میدهد که 62 درصد از شرکت کنندگان مصمم هستند تا درطی یک سال آینده، اولین سرمایه گذاری خود را در اکوسیستم ارزهای رمزنگاری شده انجام دهند. در همین راستا هنری هاول، مدیر توسعه تجارت شرکت نیکل دیجیتال گفت: “شکی نیست که بازار دارایی های رمزنگاری شده در بخش های نهادی و مدیریت ثروت در حال تبدیل شدن به جریان اصلی است و روندهای سرمایه گذاری همچنان در حال تکامل هستند که این امر باعث رشد بیشتر تعدادسرمایه گذاران حرفه ای و متخصص در بازار خواهد شد”.

عوامل موثر بر ایجاد تمایل به سرمایه گذاری در بازار رمزارزها:

بر اساس این نظرسنجی، شرکت کنندگان دلایل متفاوتی برای ورود و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای رمزنگاری شده دارند و 47 درصد از آنها معتقدند که میتوان از دارایی های نوپایی همچون ارزهای دیجیتال برای بهبود چشم انداز بلند مدت رشد سرمایه استفاده کرد.

حدود 44 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اذعان داشتند که از پتانسیل بسیار زیاد بازگشت سرمایه از بازار رمزارزها مطمئن هستند زیرا طی 1 سال اخیر مدیران تعداد زیادی از شرکتها و صندوقهای بزرگ سرمایه گذاری بر روی سرمایه گذاری در این حوزه متمرکز شده اند. 41 درصد دیگر شرکت کنندگان در این نظرسنجی خاطرنشان کردند که اعتماد آنها به این دارایی ها به دلیل بهبود اکوسیستم نظارتی در این حوزه افزایش یافته است، در حالی که 34 درصد نیز معتقد به مناسب بودن داراییهای دیجیتال به عنوان یک اهرم امن برای محافظت از سرمایه در برابر تورم بودند. در طی سال گذشته، سرمایه گذاری در بیت کوین، اتریوم و دیگر آلت کوین ها نتایج لذت بخشی هم برای سرمایه گذاران خرد و هم برای شرکتها و صندوقهای بزرگ سرمایه گذاری به همراه داشته است. 

در نهایت نتایج این نظرسنجی، تایید کننده چشم انداز مثبت اکوسیستم ارزهای رمزنگاری شده است و نشان میدهد این دارایی ها به مسیر خود در جهت کسب مقبولیت بیشتر و به طبع آن رشد بیشتر ادامه می دهند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان