وبلاگ

بانک بین المللی دانمارکی دانسکه (Dasnke bank): میانگین قیمت نفت برنت در سال 2022 به 75 دلار و در سال 2023 به 80 دلار در هر بشکه خواهد رسید.

Danske Bank
اخبار

بانک بین المللی دانمارکی دانسکه (Dasnke bank): میانگین قیمت نفت برنت در سال 2022 به 75 دلار و در سال 2023 به 80 دلار در هر بشکه خواهد رسید.

قیمت نفت به عنوان یک کالا استراتژیک مانند دیگر کالاها و حاملهای انرژی افزایش یافته است. به گفته استراتژیست‌های بانک دانمارکی دانسکه (Danske Bank)، تغییر رویه اکثر بانک‌های مرکزی با در پیش گرفتن سیاستهای انقباضی و جسورانه بر قیمت نفت فشار زیادی خواهد آورد. بر این اساس، استراتژیستهای این بانک همچنان میانگین قیمت نفت برنت را در طول سال جاری در حدود 75 دلار پیش بینی می کنند.

چکیده گزارش بانک دانسکه:
  • افزایش عرضه نفت از طرف اوپک پلاس و افزایش ارزش دلار در نتیجه سیاستهای اخیر فدرال رزرو به کاهش مجدد قیمت نفت خواهد انجامید.
  • میزان تقاضا مخصوصا در اقتصادهای بزرگ در حال نزدیک شدن به اوج خود است، زیرا در سال جاری و همچنین سال آینده بانک‌های مرکزی به احتمال قوی به دنبال تشدید سیاست‌های پولی انقباضی خود خواهند بود.
  • قیمت‌ها بالاتر از پیش‌بینی ما برای امسال است، اما فکر می‌کنیم موقتی خواهد بود. عرضه بیشتر از سوی اوپک پلاس و افزایش ارزش دلار باید دوباره قیمت ها را کاهش دهد.
  • ما پیش بینی های خود را بدون تغییر نگه می داریم. ما انتظار داریم میانگین نفت برنت در سال 2022 به 75 دلار و در سال 2023 به 80 دلار در هر بشکه برسد.

وضعیت کنونی نمودار قیمت نفت برنت و پیش بینی اولیه نوسانات قیمتی این کالا استراتژیک در 6 ماهه اول سال 2022:

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان