وبلاگ

اتریوم رکورد قیمتی جدیدی در 4650 دلار ثبت کرد. آیا صندوقهای معاملات آتی اتریوم در راه است؟

ETH Image 05
رمز ارزها

اتریوم رکورد قیمتی جدیدی در 4650 دلار ثبت کرد. آیا صندوقهای معاملات آتی اتریوم در راه است؟

اتریوم همچنان از جذابیت بالایی در چشم سرمایه گذاران بازار برخوردار است بطوریکه در ساعات اولیه امروز توانست از سطح مهم 4600 دلار نیز عبور کند و بالاترین رکورد قیمتی تاریخ خود در 4650 دلار را ثبت کند.

همزمان با رشد قیمتی اخیر این رمزارز، میزان تقاضا برای صندوقهای معاملات آتی اتریوم (ETH Futures ETF) به طور همزمان در حال افزایش است. طبق آخرین گزارش بلومبرگ، نهادهای قانونگذار ایالات متحده به احتمال زیاد صندوقهای معاملات آتی اتریوم را تایید می کنند. به گفته تحلیلگر بلومبرگ، جیمز سیفارت، احتمالا صندوقهای معاملات آتی اتریوم می تواند در سه ماهه اول سال 2022 آغاز به کار کنند. 

دو صندوق معاملات آتی بیت کوین در ماه گذشته توسط کمیسون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تایید شد که باعث افزایش قیمت بیتکوین گردید. احتمال بسیار بالایی وجود دارد که شرکتهای سرمایه گذاری بزرگ این حوزه بتوانند قانونگذاران آمریکایی را برای تأیید صندوقهای معالمالت آتی اتریوم تحت فشار قرار دهند.

“زیرساختهای شبکه اتریوم در حال تقویت شدن است”

با وجود رسیدن قیمت اتریوم به بالاترین سطح تاریخ خود، به نظر می آید خریداران این رمزارز محبوب به این زودی ها دست از حمایتهای بی چون و چرا خود بر نمیدارند. تحلیلگران بر این باورند که این تازه آغاز یک روند صعودی قیمتی اصلی دیگر در اتریوم است. ویلی وو، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، خاطرنشان می‌کند که تغییراتی بزرگی که در زیرساختهای شبکه اتریوم رخ  داده هنوز در قیمت آن منعکس نشده است.

علاوه بر این، طی ماه گذشته، جهش نزدیک به 50 درصدی در میزان آدرس‌ کیف پولهای فعال روزانه اتریوم بوجود آمده است که این فعالیت بیشتر در شبکه نشان دهنده حجم بالا تقاضا برای اتریوم است.

اگر کمسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده قبل از پایان سال بتواند صندوق معاملات آتی اتریوم را تایید کند، می‌توانیم شاهد دستیابی این رمزارز به اهداف قیمتی بسیار بالاتر نیز باشیم. بسیاری از تحلیلگران در حال حاضر معتقدند که اتریوم پتانسیل لازم برای رسیدن به سطح 10 هزار دلاری تا پایان سال جاری میلادی را دارد. ​

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان