وبلاگ

قیمت اتریوم احتمالا شاهد یک اصلاح کوتاه مدت قبل از رشد قیمتی مجدد خواهد بود

eth platform
رمز ارزها

قیمت اتریوم احتمالا شاهد یک اصلاح کوتاه مدت قبل از رشد قیمتی مجدد خواهد بود

در حال حاضر، شاخص ترس و طمع اتریوم در سطح 73 قرار دارد که نشان دهنده اشتیاق زیاد برای سرمایه گذاری در بازار است، حتی در شرایطی که بزرگترین استخر اتریوم مستقر در چین (اسپارک پول) تمام فعالیتهای خود را به حالت تعلیق درآورد و شرکت گس نو (GasNow، محبوبترین سیستم ارزشگذاری هزینه انرژی استخراج اتریوم) فعالیتهای خود را متوقف کرد.

گزارش منتشر شده توسط اتراسکن (Etherscan) نشان می دهد که قراردادهای سپرده اتریوم 2 از نظر میزان موجودی اتر، رشد بسیار مناسبی داشته و این نشان می دهد که توقف فعالیتهای استخر اتریوم اسپارک پول (Sparkpool) مانع از رشد اکوسیستم  اتریوم نشده است.

یکی دیگر از محرک های مهم رشد بازار رمزارزها، اخبار اخیر مبتنی بر تأیید مجوز شروع به کار صندوقهای معاملات آتی بیتکوین (ETF) است که تحلیلگران زیادی را در مورد احتمال صدور مجوز برای صندوقهای معاملات آتی اتریوم امیدوار کرده است. با این وجود و با توجه به شرایط فعلی نمودار قیمت این رمزارز، به نظر می آید رشد بیشتر قیمت اتریوم احتمالا نیاز به تکمیل یک فاز اصلاح و سپس تثبیت قیمتی کوتاه مدت دارد تا بتواند مومنتوم لازم برای شکست صعودی سطح بسیار مهم روانی 4000 دلار را بدست آورد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان