وبلاگ

قیمت اتریوم برای اولین بار از اوایل آگوست به 2650 دلار کاهش یافت

ETH image
رمز ارزها

قیمت اتریوم برای اولین بار از اوایل آگوست به 2650 دلار کاهش یافت

اتریوم پس از یک سقوط آزاد به سطح قیمتی 2650 دلار رسید و در حال حاضر به حمایت داینامیک میانگین متحرک 100 روزانه خود رسیده که به نظر می آید طی 24 ساعت گذشته نقش مهمی در جلوگیری از ادامه روند نزولی و سقوط بیشتر قیمت تا 2400 دلار بازی کرده است. بازار رمزارزها همچنان با نوسانات زیادی به روند نزولی خود ادامه میدهد و سرمایه گذاران، با وجود امید بسیار برای شروع روندهای صعودی قیمت در این بازار، احتیاط بیشتری به خرج میدهند.

اتریوم بعد از رسیدن به سطح 3679 دلار در هفته گذشته و عدم توانایی برای شکست این سطح قیمتی، مجددا روند نزولی ادامه داری را آغاز کرد و همچنان در حال ادامه این روند نزولی است. با وجود اینکه بیشتر تحلیلگران بازار رمزارزها ناحیه 2900 تا 3000 دلار را به عنوان یک ناحیه حمایتی مهم ارزیابی کرده بودند، ولی اتریوم طی 24 ساعت گذشته توانست این ناحیه حمایتی را بشکند و سقوط قیمتی خود را تا سطح قیمتی 2650 دلار ادامه دهد (سطح قیمتی که از هفته اول آگوست تا کنون مشاهده نشده بود).

قیمت این توکن در پایان سشن معاملاتی آسیایی با کمی رشد به سطح 2875 دلار رسید و در حال حاضر در تلاش برای برگشت به بالای سطح 3000 دلار است اما فعلا قدرت صعودی کافی برای افزایش قیمت این رمزارز دیده نمیشود. بر همین اساس میتوان گفت که اگر خریداران بازار موفق به شکست کامل و قدرتمند سطح مهم 3000 دلار نشوند قدرت بازار دوباره در دست فروشندگان قرار خواهد گرفت که این مساله به احتمال زیاد باعث سقوط قیمت تا سطح حمایتی بعدی خود (سطح 2400 دلار در همجواری میانگین متحرک 200 روزانه) خواهد شد. 

نمودار روزانه اتریوم:

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان