وبلاگ

بنیاد اتریوم اعلام کرد 1.5 میلیون دلار هزینه تحقیق و توسعه این پلتفرم خواهند کرد

eth platform
رمز ارزها

بنیاد اتریوم اعلام کرد 1.5 میلیون دلار هزینه تحقیق و توسعه این پلتفرم خواهند کرد

بنیاد اتریوم روز سه شنبه اعلام کرد که 6 شرکت ارائه کننده خدمات رمزارز بر پایه پلتفرم اتریوم (Compound Grants ،Kraken ،The Graph ،Uniswap ،Lido و Synthetix) در مجموع مبلغ 1.5 میلیون دلار برای حمایت از تیم های توسعه دهنده ای که در حال توسعه فناوری اخیر اتریوم با نام “اتریوم 2.0” هستند، اختصاص داده اند. بر اساس اعلامیه بنیاد اتریوم (EF)، هر یک از این شرکتها مبلغ 250،000 دلار به بنیاد اتریوم اهدا کرده اند.

222 پروژه از کل 245 پروژه DeFi بر مبنای پلتفرم اتریوم ساخته شده است:

بلاکچین اتریوم به عنوان بهترین پلتفرم جهت ایجاد قراردادهای هوشمند محسوب میشود. تا کنون، 245 پروژه DeFi در سطح جهان فهرست شده است که از این تعداد 222 پروژه بر مبنای پلتفرم اتریوم ساخته شده اند. به همین دلیل، ارتقاء موفقیت آمیز فنی اتریوم برای اهداکنندگان این 1.5 میلیون دلار از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مدیرعامل و بنیانگذار Kraken، جسی پاول، نسبت به رشد حاصل از این کمک مالی بسیار خوش بین است. وی گفت: “این مسئولیت ماست که به توسعه دهندگانی که در حال ساختن نسل بعدی ارزهای رمزنگاری شده هستند پاداش دهیم. ما از همکاری با بنیاد اتریوم هیجان زده هستیم و اطمینان حاصل خواهیم کرد که این توسعه دهندگان از طیف متنوعی از کمکهای مالی در آینده برخوردار شوند”. پلتفرم Kraken ادعا کرده است که مشتریانش بیش از 800،000 ETH (به ارزش تقریبی 2.6 میلیارد دلار) برای تامین امنیت زنجیره Beacon سرمایه گذاری کرده اند. زنجیره Beacon یک پروتکل مهم تحت شبکه است که عملیات اثبات سهام در اتریوم را انجام میدهد.

 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان