وبلاگ

نگاهی بر روند قیمت اتریوم کلاسیک: اتریوم کلاسیک به یک سطح حمایتی مهم نزدیک میشود

ETC LOGO
رمز ارزها

نگاهی بر روند قیمت اتریوم کلاسیک: اتریوم کلاسیک به یک سطح حمایتی مهم نزدیک میشود

قیمت اتریوم کلاسیک در 7 سپتامبر به یک سطح مقاومت مهم روزانه که همراستا با سقف کانال صعودی روزانه نیز هست رسید و سپس ریزش سنگین قیمتی تا سطح 48 دلار که همراستا با کف کانال صعودی روزانه نیز هست داشت و بعد به سرعت ریجکت شد اما هنوز هیچ نشانه ای از برگشت به مومنتوم صعودی نشان نمی دهد. علاوه بر این، تجمیع احتمالی خریداران در اطراف ناحیه حمایتی مهم روزانه این رمزارز (که همراستا با کف کانال صعودی روزانه نیز هست) را میتوان به عنوان دلیل اصلی ادامه حرکت نزولی قیمت به سمت این ناحیه جهت کسب لیکوییدیتی لازم برای ایجاد یک روند صعودی بلند مدت جدید برشمرد.

با یک نگاه واقع بینانه و تا حدی هم خوش بینانه میتوان گفت که افزایش مجدد سفارشات خرید در محدوده 48 تا 50 دلار احتمالاً باعث ایجاد موج ایمپالس صعودی بعدی خواهد شد که میتواند قیمت اتریوم کلاسیک را حداقل تا 80 دلار و حتی شاید تا 85 و بعد 103 دلار نیز افزایش دهد.

در حالی که فعلا روند قیمت اتریوم کلاسیک همچنان در حال حرکت مابین خط میانگین و کف کانال نزولی خود است، مشاهده یک ریجکشن قیمتی و تغییر روند بعد از رسیدن نمودار قیمت به ناحیه حمایتی مهم روزانه خود (کف کانال نزولی) را میتوان به عنوان یک چشم انداز صعودی قوی تعبییر کرد. با این حال، اگر خریداران نتوانند در محدوده حمایتی 48 تا 50 دلار کنترل بازار را بدست بگیرند و این سطوح به سمت پایین بشکنند به معنای برتری قدرت فروشندگان بازار است و احتمال دارد ریزش قیمتی تا سطح قیمتی 37.50 دلار و یا شاید حتی تا 32 و 25 دلار نیز ادامه یابد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان