وبلاگ

قیمت اتریوم در زیر خط روند بلند مدت خود در حال تکمیل منطقه تثبیت قیمتی است

ETH image
رمز ارزها

قیمت اتریوم در زیر خط روند بلند مدت خود در حال تکمیل منطقه تثبیت قیمتی است

  • قیمت اتریوم در ماه گذشته نزدیک به 100 درصد افزایش یافته است.
  • نمودار قیمت اتریوم در یک ناحیه رنج در حال نوسان است.
  • بیش از 3 هفته است که نمودار قیمت نتوانسته میانگین حرکتی 20 روزانه خود را بشکند.

​آیا هدف 4000 دلاری برای اتریوم در راه است؟

بعد از لانچ موفقیت آمیز ورژن ارتقا یافته این رمزارز در لندن و استقبال سرمایه گذاران از این مساله، اتریوم با رشد قیمتی قدرتمندی مواجه شد. با این وجود، از اوایل آگوست در حال نوسان در محدوده رنج قیمتی (2950 تا 3365 دلار) بسر میبرد و تا کنون نتوانسته ناحیه مقاومتی مهم روزانه خود را به سمت بالا بشکند. کم شدن حجم معاملات با رسیدن نمودار قیمت به ناحیه مقاومت روزانه نیز نشان از افت مومنتوم این اینسترومنت برای ادامه حرکت صعودی خود میباشد و احتمال ریجکت قیمت در این ناحیه را بالا میبرد. از طرفی از حدود 2 ماه پیش در حال حرکت در بالای میانگین حرکتی 20 روزانه خود مانده و به روند صعودی خود ادامه داده است که این یک سیگنال صعودی محسوب میشود. بر این اساس، با 2 سناریو مختلف روبرو خواهیم بود:

  • ادامه حرکت صعودی، شکست و ریتست ناحیه مقاومت مهم روزانه و سپس حرکت قیمت برای فتح سطوح قیمتی 3600، 3800 و 4000 دلار.
  • وقوع یک موج اصلاحی حداقل تا ناحیه حمایتی روزانه (و یا حتی تا بلاک تقاضا بسیار مهم هفتگی) و سپس شروع یک موج صعودی قوی به سمت هدف 3800 و سپس سطح روانی 4000 دلاری.

در تایم فریم 4 و 1 ساعته نیز شاهد اوربوت شدن شدید قیمت و واگرایی هستیم که این امر احتمال مشاهده یک حرکت نزولی را تقویت میکند. با این حال وضعیت سنتیمنت بازار همچنان نشان از اشتیاق به خرید توسط خریداران را نشان میدهد که این امر تصمیم گیری برای ورود به یک معامله را مشکل مینماید.

با توجه به شرایط موجود، ورود به معامله تا زمانی که نمودار قیمت از ناحیه رنج قیمتی (2950 تا 3365 دلار) خود خارج نشده پرریسک محسوب میشود.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان