وبلاگ

تحلیل تکنیکال نمودار یورو به دلار استرالیا

EUR-AUD FLAG 2
تحلیل های تکنیکال

تحلیل تکنیکال نمودار یورو به دلار استرالیا

دوستان عزیز سلام

امروز با تحلیل تکنیکال چارت یورو به دلار استرالیا در خدمتتون هستیم تا موقعیتهای احتمالی معاملاتی در این اینسترومنت را با هم بررسی کنیم.

تحلیل چارت روزانه:

همانطور که در تصویر بالا پیداست نمودار روزانه یورو به دلار استرالیا در حال حرکت در یک کانال صعودی است که انتظار میرود بعد از اتمام موج اصلاحی خودش و برخورد به دیواره تحتانی کانال نزولی (که همراستا با یک ناحیه مقاومتی مهم روزانه نیز هست)،​ به آن واکنش نشان داده و به احتمال زیاد با تغییر روند کنونی حرکت صعودی بعدی خود را حداقل تا سطوح مقاومتی مهم مشخص شده در عکس بالا ادامه خواهد داد.

چارت 4 ساعته:

نکته: در تعیین سطوح مقاومتی و پیش بینی روند حرکت نمودار قیمت از تکنیک تحلیل مولتی تایم فریم استفاده شده.

نتایج تحلیل فاندامنتال و سنتیمنت هم نشان از قدرت بسیار بیشتر یورو در مقابل دلار استرالیا است (بعد از ضربه های اقتصادی اخیر که عمدتا به علت قرنطینه سراسری به خاطر موج جدید ابتلا به کرونا در 2 ماه گذشته و همچنین نتش های اقتصادی بوجود آمده با چین بوده است) میباشد.

نتیجه نهایی: ادامه حرکت بلند مدت روند به نظر بسیار صعودی است.

نکات بسیار مهم:

  1. لطفا دقت داشته باشید که معامله در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده و عدم دانش کافی در تحلیل، ورود و مدریت معاملات میتواند منجر به از دست رفتن قسمتی یا حتی کل سرمایه شما عزیزان شود.
  2. این تحلیل صرفا جهت اشتراک گذاری نظر تحلیل گر با مخاطبان فارسی کپیتال است و به هیچ وجه توصیه معاملاتی محسوب نمیگردد لذا فارسی کپیتال هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا ضررهای احتمالی‌ افراد ندارد.
  3. این تحلیل به معنای ورود تیم معاملاتی ما به این معامله نمیباشد زیرا ما فقط وفقط بعد از دریافت تاییدیه های لازم بر اساس استراتژی های معاملاتی خودمان وارد یک معامله میشویم و لذا تا قبل از مشاهده این تاییدیه ها به هیچ معامله ای ورود نمیکنیم. لطفا همواره از استراتژی معاملاتی تست شده و قابل اطمینان جهت ورود به معاملات استفاده کنید تا از حدالامکان از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

موفق باشید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان