وبلاگ

رئیس سازمان بیمه سپرده فدرال (FDCI) آمریکا تلاش‌ها برای ادغام رمزارزها در سیستم بانکی این کشور را تأیید کرد

FDIC
رمز ارزها

رئیس سازمان بیمه سپرده فدرال (FDCI) آمریکا تلاش‌ها برای ادغام رمزارزها در سیستم بانکی این کشور را تأیید کرد

جلنا مک ویلیامز، رئیس سازمان بیمه سپرده فدرال ایالات متحده (FDIC) در مصاحبه ای با رویترز تأیید کرد که تنظیم کننده های قوانین بانکی ایالات متحده در حال ایجاد چارچوبی برای تسهیل نگهداری دارایی های رمزنگاری شده در حساب های بانکی به منظور قانونمند کردن بیشتر دارایی های دیجیتال هستند.

او خاطرنشان کرد که مقامات در حال فراهم کردن شرایط مساعدتر برای دارایی های دیجیتال هستند بصورتی خطرات نگه داری این دارایی ها را نیز تحت کنترل بیشتری قرار داشته باشد. علاوه بر این، مک‌ویلیامز اظهار داشت که اگر قانونگذاران نتوانند فعالیت‌های ارزهای دیجیتال را تحت یک چارچوب قانونی مجاز قرار دهند، حوزه مالی غیرمتمرکز بدون هیچ مقرراتی به کار خود ادامه خواهد داد. وی گفت: “من فکر می کنم که ما باید به بانک ها اجازه دهیم در این فضا، ضمن مدیریت مناسب و کاهش ریسک به ارائه خدمات بپردازند. اگر این فعالیتها را به داخل بانک ها وارد نکنیم، خارج از بانک ها توسعه خواهد یافت و قانونگذاران مالی فدرال هیچ مکتنیزمی برای کنترل این فعالیتها نخواهند داشت.”

مادر داراییهای دیجیتال (Crypto Mom) گفت که باید به جای مخالفت با این دارایی ها، با صنعت مالی غیرمتمرکز کار کنید

در حالی که اکثر ارزهای دیجیتال روند صعودی چشمگیری را تجربه می کنند، حامیان ارزهای دیجیتال از داخل دولت آمریکا بر اهمیت رویکرد بهتر نسبت به صنعت مالی غیرمتمرکز که بصورت اجتناب ناپذیری در حال رشد است، تاکید دارند. هفته گذشته، کمیسیونر هستر پییرس (Hester Peirce)، که با نام مستعار “مادر رمزنگاری” نیز شناخته میشود، پیشنهاد کرد که کمیسیون باید به جای اینکه در مقابل این صنعت جدید قرار گیرد، باید سیستمی را برای کار با مشاغل حوزه ارزهای دیجیتال ایجاد کند. این کمیسیونر خاطرنشان کرد که هر چه قانونگذاران زودتر به اهمیت ارزهای دیجیتال پی ببرند، چشم انداز آینده بازارهای مالی کشور روشنتر خواهد بود.

پیرس گفت: “من فکر می‌کنم می‌توان فرض کرد که کریپتو در حال رشد است… و بنابراین آنچه که اکنون می‌توانیم برای سرمایه‌گذاری در ساخت یک چارچوب معقول انجام دهیم، به نظر من نتیجه خواهد داد.”

پیرس در مورد رویکرد محافظه کارانه بلندمدت کمسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) نسبت به سرمایه گذاری در حوزه دارایی های رمزنگاری شده اظهار داشت کرد که چنین رویکردی به نوبه خود باعث می شود قانونگذاران و تنظیم کننده های بازار موضعی ضد دارایی های دیجیتال اتخاذ کنند. با این حال، او تصریح کرد که بازیکنان بزرگ حوزه رمزارزها تحت تأثیر چنین رویکردهایی قرار نمی‌گیرند، اما استارت‌آپ‌های کریپتو محور و کسب‌وکارهای کوچک‌تر درگیر فرآیند بسیار سخت و زمان‌بر پیروی از قوانین محافظه کارانه کمسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) خواهند شد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان