وبلاگ

توکن فلوکی اینو (FLOKI) بعد از شروع یک کمپین بازاریابی گسترده با رشد قیمتی 50 درصدی روبرو شد. آیا این توکن شیبا اینو جدید است؟

Floki Inu Token
رمز ارزها

توکن فلوکی اینو (FLOKI) بعد از شروع یک کمپین بازاریابی گسترده با رشد قیمتی 50 درصدی روبرو شد. آیا این توکن شیبا اینو جدید است؟

میم کوین جدید با نام فلوکی اینو (Floki Inu)، درست در زمانی که بازار میم کوینها با اقبال گسترده عمومی روبرو شده ظهور و در 24 ساعت گذشته رشد قیمتی بیش از 50 درصدی را تجربه کرد.

به نظر می رسد سرمایه گذاران زیادی پول خود را از بازار دوج کوین بیرون کشیده اند تا در این میم کوین جدید سرمایه گذاری کنند. علاوه بر این، کمپین های بازاریابی گسترده ای که توسط ارائه دهندگان این میم کوین به اجرا گذاشته شده توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کرده است.

طی چند هفته گذشته، سیستم حمل و نقل عمومی لندن مملو از تبلیغات “فلوکی اینو” شده است. ایستگاه‌های مترو، اتوبوس‌ها و قطارها در لندن با بنرهای تبلیغاتی زیادی که روی آنها نوشته شده “دوج را از دست دادید؟ فلوکی را دریافت کنید” پر شده است.

این شرکت قراردادی به ارزش 1.5 میلیون دلار برای انجام کمپین تبلیغاتی خود در لندن بسته است. اوایل امروز، قیمت فلوکی به بالاترین سطح قیمتی خود یعنی 0.00020 دلار رسید.

“جنون سرمایه گذاری در میم کوینها باورنکردنی است”

همانطور که گفته شد، افزایش قیمتی اخیر فلوکی دقیقا در زمانی رخ می دهد که میتوان گفت یک نوع جنون سرمایه گذاری در بازار میم کوینها بوجود آمده است. اخیرا قیمت میم کوین شیبا اینو (SHIB) با افزایش باورنکردنی به لیست 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار تبدیل شده است. با این حال، پس از ثبت یک رکورد قیمتی جدید (0.0008 دلار) در اوایل این هفته، به نظر کمی آرام گرفته و وارد فاز اصلاح قیمتی خود شده است. اما در این حین، فلوکی و دوج کوین همچنان در رقابت برای جلب توجه سرمایه گذاران به سر میبرند. 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان