وبلاگ

تحلیل تکنیکال پوند به ین ژاپن

GBPJPY FLAGS
تحلیل های تکنیکال

تحلیل تکنیکال پوند به ین ژاپن

دوستان عزیز سلام

امروز با تحلیل تکنیکال چارت پوند به ین ژاپن در خدمتتون هستیم تا موقعیتهای احتمالی معاملاتی در این اینسترومنت را با هم بررسی کنیم.

تحلیل چارت روزانه:

همانطور که در تصویر بالا پیداست نمودار روزانه پوند به ین ژاپن در حال حرکت در یک کانال نزولی است که بعد از اتمام موج اصلاحی خودش به دیواره بالایی کانال خود (که همراستا با یک ناحیه مقاومتی مهم روزانه هم هست) برخورد کرده و به آن واکنش نشان داده و احتمال ادامه این حرکت اصلاحی نزولی تا سطوح مقاومتی مهم مشخص شده در عکس بالا زیاد است (لازم به ذکر است که احتمال ادامه حرکت نمودار قیمت تا سومین/آخرین سطح مقاومتی مشخص شده خیلی بالا نیست).

چارت 4 ساعته:

 

نکته: در تعیین سطوح مقاومتی و پیش بینی روند حرکت نمودار قیمت از تکنیک تحلیل مولتی تایم فریم استفاده شده.

نتایج تحلیل فاندامنتال و سنتیمنت هم نشان از قدرت گرفتن نسبی و شاید موقتی ین ژاپن (بعد از ماه ها ضعیف بودن در مقابل دیگر ارزها به علت تاثیرات پاندمی کرونا بر اقتصاد ژاپن و همچنین عملکرد بسیار محتاطانه بانک مرکزی این کشور در چند ماه گذشته) میباشد.

نتیجه نهایی: ادامه حرکت روند به نظر همچنان بسیار نزولی است.

نکات بسیار مهم:

  1. لطفا دقت داشته باشید که معامله در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده و عدم دانش کافی در تحلیل، ورود و مدریت معاملات میتواند منجر به از دست رفتن قسمتی یا حتی کل سرمایه شما عزیزان شود.
  2. این تحلیل صرفا جهت اشتراک گذاری نظر تحلیل گر با مخاطبان فارسی کپیتال است و به هیچ وجه توصیه معاملاتی محسوب نمیگردد لذا فارسی کپیتال هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا ضررهای احتمالی‌ افراد ندارد.
  3. این تحلیل به معنای ورود تیم معاملاتی ما به این معامله نمیباشد زیرا ما فقط و فقط بعد از دریافت تاییدیه های لازم بر اساس استراتژی های معاملاتی خودمان وارد یک معامله میشویم و لذا تا قبل از مشاهده این تاییدیه ها به هیچ معامله ای ورود نمیکنیم. لطفا همواره از استراتژی معاملاتی تست شده و قابل اطمینان جهت ورود به معاملات استفاده کنید تا از حدالامکان از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

موفق باشید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان