وبلاگ

آپدیت چارت پوند انگستان به ین ژاپن

GBPJPY FLAGS
تحلیل های تکنیکال

آپدیت چارت پوند انگستان به ین ژاپن

تحلیل چارت روزانه:

همانطور که در تصویر بالا پیداست، نمودار روزانه پوند به ین ژاپن همچنان در حال حرکت در چهارچوب کانال نزولی خود است که بعد از برخورد به کف کانال نزولی خود به آن واکنش نشان داده و با یک موج اصلاحی تا ناحیه مقاومتی مهم روزانه خود صعود کرده است و از روز چهارشنبه گذشته در حال تشکیل منطقه تثبیت قیمتی خود در زیر این ناحیه مقاومتی روزانه است. مومنتوم صعودی این موج اصلاحی در حال تضعیف است و به احتمال زیاد شاهد ریزش مجدد قیمت تا سطح قیمتی 18.500 باشیم و در صورت شکست این سطح به سمت پایین، این روند نزولی میتواند تا سطح 148.000 و سپس 146.500 نیز ادامه داشته باشد.

چارت ۴ ساعته:

تشکیل ناحیه تثبیت قیمتی در تایم 4 ساعته کاملا مشهود است.از طرفی واگرایی شدیدی در تایم 4 ساعته و 1 ساعته در حال شکلگیریست که نشان دهنده روند تحلیل مومنتوم صعودی حرکت قیمت است.

نکته: در تعیین سطوح مقاومتی و پیش بینی روند حرکت نمودار قیمت از تکنیک تحلیل مولتی تایم فریم استفاده شده.

از منظر سنتیمنت: درست است که تعداد سفارشات فروش ین ژاپن افزایش 2694 واحدی را در هفته پیش تجربه کرده و ضعف نسبی در مقابل دلار آمریکا از خود نشان داده است. با این وجود، نمیتوان از افزایش شگفت انگیز 18987 واحدی سفارشات فروش و کاهش 2409 واحدی سفارشات خرید پوند صرف نظر کرد. در مجموع پوند عملکرد به مراتب ضعیفتری به نسبت ین ژاپن داشته است.

نتیجه نهایی: ادامه حرکت روند به نظر همچنان بسیار نزولی است. مشاهده تغییر آرایش روند برای ورود به یک معامله فروش از اهمیت بسزایی برخوردار است.

نکات بسیار مهم:

  1. لطفا دقت داشته باشید که معامله در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده و عدم دانش کافی در تحلیل، ورود و مدریت معاملات میتواند منجر به از دست رفتن قسمتی یا حتی کل سرمایه شما عزیزان شود.
  2. این تحلیل صرفا جهت اشتراک گذاری نظر تحلیل گر با مخاطبان فارسی کپیتال است و به هیچ وجه توصیه معاملاتی محسوب نمیگردد لذا فارسی کپیتال هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا ضررهای احتمالی‌ افراد ندارد.
  3. این تحلیل به معنای ورود تیم معاملاتی ما به این معامله نمیباشد زیرا ما فقط وفقط بعد از دریافت تاییدیه های لازم بر اساس استراتژی های معاملاتی خودمان وارد یک معامله میشویم و لذا تا قبل از مشاهده این تاییدیه ها به هیچ معامله ای ورود نمیکنیم. لطفا همواره از استراتژی معاملاتی تست شده و قابل اطمینان جهت ورود به معاملات استفاده کنید تا از حدالامکان از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

موفق باشید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان