وبلاگ

خریداران شیبا کنترل بازار را از دست دادند: آیا شیبا برای سقوط قیمتی بیشتر آماده میشود؟

Shiba Image
رمز ارزها

خریداران شیبا کنترل بازار را از دست دادند: آیا شیبا برای سقوط قیمتی بیشتر آماده میشود؟

قیمت شیبا با رسیدن به بالاترین سطح قیمتی خود از اول ماه جولای، شتاب صعودی خود را از دست داد و با افت شدید 22 درصدی روبرو شد. اگرچه شیبا پس از این افت قیمتی، با شروع یک موج صعودی دیگر سعی در جبران افت اخیر خود داشت ولی به نظر می آید به دلیل افت مومنتوم، خریداران بازار کنترل را سریعا به فروشندگان واگذار کردند و ریزش قیمتی تا ناحیه حمایت مهم روزانه (سطح طلایی فیبو روزانه) ادامه یافت.

 

بعد از سقوط اولیه، نوسان قیمت شیبا یک الگوی ادامه دهنده مثلث متقارن را در نمودار 4 ساعته پدید آورد که با شکست این الگو (که همراستا با میانگین حرکتی 100 تایم 4 ساعته نیز بود) باعث سقوط ثانویه قیمت این توکن تا محدوده حمایتی روزانه شد و در حال حاضر در محدوده بین ناحیه حمایتی روزانه و بلاک توزیع روزانه خود در حال نوسان است. 

حال اگر نمودار قیمت ناحیه حمایتی مهم روزانه خود را به پایین بشکند میتوان انتظار ریزش سریع قیمت تا سطح قیمتی 0.00000611 را داشت ولی اگر خریداران بتوانند مومنتوم لازم جهت شروع یک موج ایمپالس صعودی دیگر را بدست آورند بصورتی که بتوانند بلاک توزیع مهم روزانه (محدوده 0.00000800 تا 0.00000820) را به سمت بالا بشکنند، میتوان انتظار رشد قیمت حداقل تا سقف قبلی (سطح 0.000000951) و سپس تا سطوح 0.00001043 و 0.00001157 را داشت.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان