وبلاگ

قیمت شیبا اینو با حمایت قاطع خریداران در پی درستیابی به هدف قیمتی 0.00005 است

Shiba Image
رمز ارزها

قیمت شیبا اینو با حمایت قاطع خریداران در پی درستیابی به هدف قیمتی 0.00005 است

شیبا اینو نتوانست به سطح قیمتی 0.000045 دلار برسد، اما با این وجود همچنان در بالای سطح حمایتی مهم 0.00004 دلار قرار دارد. همچنین، افزایش تعداد آدرس‌های جدید و فعالیت در شبکه شیبا را میتوان یک سیگنال صعودی قیمت تلقی کرد.

از بازه معاملاتی آخر هفته گذشته، شیبا اینو در محافل طرفداران ارزهای دیجیتال، به ویژه در کانال‌های اجتماعی مانند توییتر، بیش از دیگر رمزارزها مورد توجه و بحث قرار گرفته است. به نظر می آید این میم کوین اخیرا از حمایت گسترده ای برخوردار شده و سرمایه گذاران آن توقع سودهای چند برابری دارند. همچنین قیمت این توکن در سشن معاملاتی آخر هفته گذشته تا نزدیکی سطح مهم 0.000045 دلار پیش رفت و رشد قیمتی ای بسیار بیشتر از رقیب اصلی خود، دوج کوین، را به ثبت رساند.

شیبا اینو به دنبال ایجاد یک سطح حمایتی قوی برای حفظ روند صعودی خود است

پس از صعود قوی قیمت شیبا اینو تا نزدیکی سطح مهم 0.000045 دلار، رشد قیمت این میم کوین با مقاومت روبرو شد ولی همچنان در بالای سطح روانی 0.00004 دلار قرار دارد. با این وجود، میتوان گفت که در حال حاضر این میم کوین سطح 0.00004 دلار را به عنوان حمایت اولیه و سطح حمایتی قابل اتکا بعدی خود را در محدوده 0.000033 تا 0.000035 دلار بوجود آورده است. با وجود اهمیت بیشتر سطح حمایتی 0.000035 از منظر تحلیل تکنیکال، به نظر می آید که سطح روانی 0.00004 دلار نیز بتواند در چشم خریداران تبدیل به یک سطح حمایتی مهم و قابل اتکا شود تا انگیزه رشد قیمتی از همین سطح در بین خریداران و سرمایه گذاران این میم کوین ایجاد شود.

ماذاد بر این، اسیلاتورهای مومنتومی هم نشان دهنده وجود مومنتوم صعودی در بازار هستند و همچنان سیگنال خرید از خود نشان میدهند. با این تفاصیل، انتظار میرود شاهد افزایش تدریجی قیمت شیبا اینو به بالای سطح قیمتی 0.000045 دلار باشیم.

از طرفی دیگر، فعالیت شبکه این توکن بر اساس داده‌های زنجیره‌ای شرکت اینتو دبلاک (IntoTheBlock) اخیرا با افزایش چشمگیر روبرو بوده است. بر اساس این اطلاعات، تعداد آدرس‌های جدید ایجاد شده در شبکه شیبا اینو اخیراً به حدود 29000 رسیده است در حالی که تعداد آدرس‌های فعال در روز به عدد 57000 افزایش داشته است.

مدل رشد شبکه شیبا اینو

این افزایش فعالیت در شبکه شیبا اینو را میتوان یک سیگنال صعودی قیمت تلقی کرد و نشان دهنده اینست که خریداران پتانسیل لازم برای حفظ روند صعودی را حداقل در کوتاه مدت دارند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان