وبلاگ

جیمز بولارد، عضو شورای سیاستگذاری فدرال رزرو: بانک مرکزی باید خود را برای شروع کاهش سقف بازخرید اوراق قرضه آماده کند

j bullard
اخبار

جیمز بولارد، عضو شورای سیاستگذاری فدرال رزرو: بانک مرکزی باید خود را برای شروع کاهش سقف بازخرید اوراق قرضه آماده کند

جیمز بولارد، عضو شورای سیاستگذاری فدرال رزرودر روز چهارشنبه در مصاحبه ای با فایننشال تایمز گفت: بانک مرکزی ایالات متحده باید خود را برای شروع کاهش سقف بازخرید اوراق قرضه آماده کند

او افزود:

“تقاضای زیادی برای کارگر در بازار کار آمریکا وجود دارد و فرصت های شغلی بیشتری نسبت به تعداد کارگران بیکار وجود دارد.”

“اگر بتوانیم کارگران را با هم هماهنگ کنیم و همه گیری را تحت کنترل بیشتری قرار دهیم، مطمئناً به نظر می رسد که بازار کار سال آینده شرایط بسیار قویتری خواهد داشت.”

“چشم انداز کنونی این است که کاهش سقف بازخرید اوراق قرضه امسال شروع می شود و تا پایان نیمه اول سال آینده به پایان می رسد.”

“در مورد گزارش ناامیدکننده اخیر تعداد شغلهای جدید ایجاد شده در بازار کار ایالات متحده طی یک ماه گذشته باید گفت که: وقتی در بحران هستید، باید برای پیچ و خم ها آماده باشید. این اعداد بالا و پایین خواهند رفت و این مساله طبیعی است.”

“در حال حاضر مشاغل زیادی وجود دارد ولی ممکن است کارگران در حال حاضر مایل به انجام این مشاغل نباشند. باید به این مساله نیز توجه داشت که جهش میانگین پس انداز شخصی در طی دوره همه گیری و همچنین کمک 1400 دلاری ماهانه دولتی به این معنی است که خانواده های آمریکایی فعلا از لحاظ مالی نگرانی ندارند. به همین دلیل، آنها می توانند در مورد انتخاب مشاغلشان وسواس بیشتری به خرج دهند، یا ممکن است احساس کنند با انتظار یا جستجوی بیشتر می توانند شغل بهتری را به دست آورند.”

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان