وبلاگ

آیا لایت کوین (LTC) در حال ایجاد فرصت خرید قبل از شروع موج رشد قیمتی جدیدی است؟

LTC Img
رمز ارزها

آیا لایت کوین (LTC) در حال ایجاد فرصت خرید قبل از شروع موج رشد قیمتی جدیدی است؟

قیمت لایت کوین (LTC) از اواخر ماه سپتامبر روند صعودی آهسته ای و پر نوسانی را تجربه کرده است، اما طی 2 روز گذشته با رشد قوی که منجر به شکست صعودی سطح مقاومتی مهم 237 دلار شد همراه بوده است که نشان از قدرت خریداران و احتمال صعود به سطوح بالاتر قیمتی است.

آیا لایت کوین برای دستیابی به سطوح قیمتی بالاتر آماده می شود؟

قیمت لایت کوین از 29 ماه سپتامبر حدود 80 درصد افزایش داشته و از سد مقاومتی 237 دلار عبور کرده است. با وجود اینکه این ناحیه مقاومتی روزانه مهم را پشت سر گذاشته است، برای تأیید این ناحیه به یک سطح حمایتی قابل اعتنا، باید شاهد ریتست و ریجکت نمودار قیمت در این ناحیه باشیم. بر این اساس میتوان گفت که ریتست مجدد ناحیه 232 تا 237 دلار میتواند فرصت خرید مناسبی برای سرمایه گذارانی باشد که اولین موج افزایش قیمتی را در محدوده 140 دلار از دست داده اند.

نمودار هفتگی قیمت لایت کوین:

در نمودار هفتگی شاهد تکمیل الگوی 2 کف نامتقارن و شکست خط گردن این الگو هستیم.نمودار قیمت با مونتوم صعودی قوی همراه شده و تغییر استراکچر کامل در حال رخ دادن است. همچنین نمودار قیمت در بالای تمام میانگین های متحرک مهم هفتگی خود قرار گرفته است و روند میان مدت قیمت همچنان بسیار صعودی است.

نمودار روزانه قیمت لایت کوین:

در نمودار روزانه قیمت این رمزارز شاهد شکست سقف قیمتی 5 ماه گذشته هستیم که این شکست صعودی با افزایش حجم همراه بوده است و به نظر مومنتوم کافی برای رسیدن به ناحیه مقاومتی بعدی در 278 تا 280 دلار وجود دارد اما با رسیدن نمودار قیمت به این ناحیه مقاومتی میتوان انتظار شروع یک موج اصلاحی حداقل تا ناحیه حمایتی بسیار مهم روزانه (که همراستا با خط گردن الگوی 2 کف نامتقارن هفتگی و همچنین اولین سطح مهم فیبو هفتگی نیز هست) و یا حتی کمی پایینتر، تا بلاک تقاضا مهم روزانه (که همراستا با سطح طلایی فیبو هفتگی نیز هست) را داشت. لذا، با اتمام موج اصلاحی مد نظر میتوان انتظار بدست آمدن موقعیتهای خرید جذاب برای این رمزارز را داشت.

در ثانی، شکست صعودی محدوده 278 تا 180 دلار سیگنال صعودی قوی برای خریداران محسوب میشود و میتواند در وهله اول امکان رسیدن به هدف قیمتی 325 تا 335 دلار و سپس 400 دلار را براحتی در میان مدت در اختیار قرار دهد. 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان