وبلاگ

پیش بینی قیمت لیتکوین: 220 دلار هدف جدید خریداران

Litcoin
رمز ارزها

پیش بینی قیمت لیتکوین: 220 دلار هدف جدید خریداران

قیمت لایت کوین در 23 آگوست با رسیدن به سقف قیمتی جدیدی در سطح 192 دلار آریش نزولی به خود گرفت و در حال نزدیک شدن به ناحیه حمایتی روزانه خود در حوالی 162 دلار است.

آیا قیمت لایت کوین روند صعودی خود را ادامه خواهد داد؟

قیمت لایت کوین در 23 آگوست به سقف قیمتی جدیدی در سطح 192 رسید اما نتوانست آن را حفظ کند. این حرکت منجر به ریزش قیمت این رمزارز شد که این ریزش تا کنون به اندازه 76.4% (سطح مهم فیبو روزانه) میزان رشدی که از 19 آگوست داشت را پوشش داده.

در حالی که میتوان انتظار شروع یک موج ایمپالس صعودی را از موقعیت کنونی قیمت داشت، سرمایه گذاران باید احتمال ادامه روند نزولی تا ناحیه حمایتی مهم روزانه (محدوده 157 تا 163.80 دلار که همراستا با اولین سطح حمایتی قیبو هفتگی نیز هست) را نیز در نظر داشته باشند.

با این حساب، 2 سناریو صعودی برای ادامه حرکت قیمت لیتکوین وجود دارد که احتمال وقوع سناریو دوم (ریزش قیمت تا ناحیه حمایتی مهم روزانه و سپس شروع موج ایمپالس صعودی بعدی) بیشتر به نظر میرسد.

حال با فرض اینکه شاهد یک واکنش صعودی باشیم، این موج صعودی احتمالی باید قدرت لازم برای عبور از ناحیه مهم مقاومتی روزانه (187 تا 192 دلار) را داشته باشد تا بتواند به بالاترین سطح خود در 200 دلار و سپس 220 دلار برسد. 

در حالی که شواهد فعلی گواه از احتمال قوی جهت مشاهده رشد قیمتی لیتکوین دارد، یک سناریو ادامه روند نزولی و مشاهده ریزش قیمت تا سطوح حمایتی 148 و یا حتی 137 دلار (محدوده طلایی فیبو هفتگی) نیز همچنان مطرح است. لذا بررسی رفتار نمودار قیمت در محدوده 157 تا 163.80 دلار از اهمیت بسزایی برخوردار است. 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان