وبلاگ

شهردار میامی از برنامه پرداخت حقوق کارکنان شهر خود با بیتکوین پرده برداشت

fran S
رمز ارزها

شهردار میامی از برنامه پرداخت حقوق کارکنان شهر خود با بیتکوین پرده برداشت

شهردار شهر میامی، فرانسیس ایکس سوارز، یکی از طرفداران شناخته شده بیت کوین است که در تلاش است تا میامی را به یک مرکز اصلی در حوزه ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده تبدیل کند. اوایل سال 2021 سوارز گفته بود که این شهر در حال برنامه ریزی برای پرداخت حقوق کارکنان دولت به بیتکوین است و همچنین در نظر دارد تا به شهروندان امکان پرداخت مالیات با بیتکوین را ارائه کند. در آن زمان بسیاری از منتقدان گفتند که این ایده بسیار دور از ذهن بوده زیرا خزانه شهر تحت کنترل مستقیم شهردار نیست. با این حال، شهردار سوارز به تازگی فاش کرد که این شهر در اواخر این ماه طرح اجرایی خود در این زمینه را ارائه خواهد داد.

در ماه فوریه امسال، سوارز از طرح خود در رابطه با ایجاد امکان شرایط سرمایه گذاری در بیت کوین در این شهر پرده برداشت. با این وجود وی تصریح کرد که محدودیت های قانونی فلوریدا به دولت های محلی اجازه نمی دهد دارایی های ناپایداری همچون ارزهای دیجیتال را در اختیار داشته باشند.

“شهر میامی در حال استخراج ارزهای رمزنگاری شده است”

با وجود اینکه قوانین وضع شده فعلی فلوریدا مانع سرمایه گذاری مستقیم میامی در بیت کوین شده، اما شهردار سوارز راه حل جدید برای دور زدن این قوانین یافته و آن هم خلق یک توکن جدید به نام توکن میامی است. میامی کوین اولین دارایی رمزنگاری شده یک شهر است که پلتفرم آن بر اساس بیت کوین طرح ریزی شده است و مبالغ و درآمدهایی که از طریق استخراج این توکن تولید می شود برای توسعه شهر استفاده میشود. ظرف دو ماه از زمان راه اندازی پلتفرم این توکن، میامی کوین توانسته حدود 10 میلیون دلار به خزانه شهر میامی اضافه کند.

شهردار سوارز در گذشته نیز بارها برنامه هایی را برای تبدیل میامی به یک مرکز بزرگ و بین المللی استخراج بیت کوین ارائه داده است چون در حال حاضر ایالت فلوریدا از نظر استخراج بیت کوین پیشروترین ایالت آمریکا به حساب می آید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان