وبلاگ

دلایل رشد 370 درصدی توکن SAND در ماه نوامبر

Sandbox
رمز ارزها

دلایل رشد 370 درصدی توکن SAND در ماه نوامبر

توکن SAND، با ثبت 370 درصد رشد ار ابتدای ماه نوامبر، یک رکورد قیمتی جدید ثبت کرد و امروز به بالاترین حد قیمتی تاریخ موجودیت خود، 7.06 دلار رسید. بدین ترتیب، رشد قیمتی سالیانه و ماهانه این توکن به ترتیب به حدود 20000 و 370 درصد رسیده است و در حال حاضر ارزش بازار آن را کمی بیش از 5 میلیارد دلار رسیده است. بر همین اساس، رتبه این توکن در لیست برترین دارایی های بازار رمزارزها به چهل و یکم ارتقا یافته است.

افزایش قیمت توکن SAND در طی ماه جاری  را میتوان به عوامل مختلفی نسبت داد به ویژه اعلامیه اخیر شرکت SANDBOX مبنی بر راه‌اندازی بخشی از بازیهای آنلاین این شرکت بر روی شبکه متاورس خود که قرار است در 29 نوامبر ساعت 1:00 بعد از ظهر UTC آغاز شود.

این استارت آپ بلاک چین در بیانیه خود تأیید کرد که حداکثر 5000 بازیکن را به صورت تصادفی انتخاب خواهد کرد و مجموعا مبلغی به ارزش 1000 SAND (معادل 5540 دلار) در کنار 3 توکن غیرمثلی (NFT) را تحت عنوان کارمزد بازی به این بازیکنان پرداخت خواهد کرد.

علاوه بر این، گزارشهای مبنی بر همکاری قریب‌الوقوع بین سندباکس و شرکت بزرگ آدیداس نیز وجود دارد. در همین راستا، یک معامله جدی خرید در بازارهای SAND Spot صورت گرفته است که باعث افزایش قیمت این توکن در 24 ساعت گذشته شده است. ​

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان