وبلاگ

بررسی قیمتی ریپل و کاردانو

Ripple & Cardano
رمز ارزها

بررسی قیمتی ریپل و کاردانو

معاملات این هفته با کاهش قیمت قابل ملاحظه ای روبرو شده است و بیشترین کاهش ارزش مربوط به بیت کوین بود که پس از شکست سطح حمایت 49000 و 48000 دلار تا 47600 دلار پایین رفت. با این وجود، اگر شاهد ورود خریداران در منطقه تثبیت قیمتی کنونی باشیم، به راحتی میتوان پیش بینی کرد که بیت کوین روند صعودی خود را از سر خواهد گرفت وبا قدرت از سطح مقاومتی 50،000 دلار گذر خواهد کرد.

ریپل:

با اینکه قیمت ریپل همچنان در محدوده بالای 1.1 دلار قرار دارد ولی نتوانست از موج نزولی روز چهارشنبه در امان بماند و از قیمت 1.29620 تا 1.12320 سقوط کرد. شکست سطح قیمتی 1.3 دلار در 15 آگوست نتوانست مومنتوم لازم برای حفظ روند صعودی را بدست آورد. سرمایه گذاران امیدوار بودند که با دستیابی به سطح قیمتی 1.4 دلار بتواند پتانسیل لازم برای صعود قیمت ریپل به 1.6 دلار را تسهیل کند اما برخلاف انتظارات، در حال حاضر مجبور شده اند تا تمرکز خود را بر روی مقابله بر فشار فروش کنونی قرار دهند. همچنین شاهد واگرایی نزولی در تایم فریم روزانه و 4 ساعته هستیم. با کاهش ارزش ریپل به 1.1 دلار، سیگنال فروش قوت بیشتری گرفته که نشان دهنده احتمال مشاهده روند نزولی در کوتاه مدت است. بر این اساس، شکست سطح قیمتی 1.1 دلار می تواند روند نزولی قیمت این رمزارز را تا 1 دلار و یا حتی شاید تا 0.9 دلار ادامه دهد. با این تفاصیل، به نظر می آید فروشندهها فعلا دست بالا را داردند مگر اینکه پشتیبانی سرمایه گذاران از سطح 1.1 دلار بیشتر شود.

کاردانو:

به نظر می رسد کاردانو پس از رسیدن به رکورد جدید تاریخ خود در حدود 3 دلار، مراحل خود را دوباره دنبال کرده است. در حال حاضر این توکن در محدوده 2.76 دلار معامله می شود. موج نزولی کوتاه مدت دیروز (که به علت وجود واگرایی و اوربوت شدید در چارت روزانه به احتمال زیاد امروز نیز حداقل تا محدوده 2.5 دلار ادامه یابد) احتمالا صرفا یک موج اصلاح قیمتی (بعد از رشد بزرگی که از 1.86 دلار تا 2.97 دلار داشت) برای بدست آوردن پتانسیل لازم جهت شروع یک روند رشد قیمتی جدید است زیرا بسیاری از تحلیلگران معتقدند که کاردانو در میان مدت به هدف قیمتی 5 دلار خواهد رسید.

با این وجود، اگر سطح حمایت در در محدوده 2.5 تا 2.6 دلار در سشن معاملاتی امروز بازار بتواند نمودار قیمت را در بالای خود نگه دارد، انتظارمیرود ثبات نسبی به بازار برگشته و کاردانو با سرعت بیشتری مرز روانی قیمت در 3 دلار را رد کند. معاملات فراتر از این سطح ممکن است باعث افزایش سفارشات خرید شود و این مساله احتمالا باعث جلب توجه اکثر سرمایه کذاران برای دستیابی به سطح قیمتی 5 دلار خواهد شد.

 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان