وبلاگ

تحلیل چارت قیمت شیبا

Shiba Image
رمز ارزها

تحلیل چارت قیمت شیبا

همانطور که در تصویر بالا پیداست، نمودار روزانه بعد از شکست کانال نزولی خود به سمت بالا و رشد قیمتی که تا سطح 0.0000095 داشته وارد یک فاز اصلاح قیمتی شده و در حال حاضر در حال تست ناحیه حمایتی بسیار مهم روزانه خود (که همراستا با سقف کانال نزولی قبلی و همچنین ناحیه طلایی فیبو روزانه نیز هست) میباشد. کاهش مومنتوم نزولی در این سطح کاملا مشهود است (حجم معاملات کاهش قابل توجهی در طی 4 روز گذشته داشته است).

تحلیل چارت ۴ ساعته:

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد نزدیک شدن نمودار قیمت به میانگین متحرک ۲۰۰ (که همراستا با ناحیه حمایت مهم روزانه و سقف کانال نزولی قبلی روزانه نیز هست) هستیم. از طرفی کاهش معنا دار حجم طی 4 روز گذشته و از زمان شروع حرکت اصلاحی کاملا مشهود است که نشان از عدم وجود مومنتوم نزولی لازم برای شکست این ناحیه حمایتی مهم روزانه و احتمال مشاهده تغییر روند و شروع یک موج ایمپالس صعودی دیگر را تا اهداف قیمتی مشخص شده تقویت میکند.

به نظر روند حرکت قیمت شیبا مومنتوم لازم برای ادامه روند نزولی کنونی را ندارد و به احتمال زیاد در چند ساعت آینده شاهد تغییر روند خواهیم بود. لذا این اینسترومنت میتواند موقعیت خرید مناسبی برای معامله گران ایجاد کند.

نکات بسیار مهم:

  1. لطفا دقت داشته باشید که معامله در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده و عدم دانش کافی در تحلیل، ورود و مدریت معاملات میتواند منجر به از دست رفتن قسمتی یا حتی کل سرمایه شما عزیزان شود.
  2. این تحلیل صرفا جهت اشتراک گذاری نظر تحلیل گر با مخاطبان فارسی کپیتال است و به هیچ وجه توصیه معاملاتی محسوب نمیگردد لذا فارسی کپیتال هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا ضررهای احتمالی‌ افراد ندارد.
  3. این تحلیل به معنای ورود تیم معاملاتی ما به این معامله نمیباشد زیرا ما فقط وفقط بعد از دریافت تاییدیه های لازم بر اساس استراتژی های معاملاتی خودمان وارد یک معامله میشویم و لذا تا قبل از مشاهده این تاییدیه ها به هیچ معامله ای ورود نمیکنیم. لطفا همواره از استراتژی معاملاتی تست شده و قابل اطمینان جهت ورود به معاملات استفاده کنید تا حدالامکان از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان