وبلاگ

تحلیل چارت نقره جهانی

Silver
تحلیل های تکنیکال

تحلیل چارت نقره جهانی

دوستان عزیز سلام

امروز با تحلیل چارت نقره جهانی در خدمتتون هستیم تا موقعیتهای احتمالی معاملاتی در این اینسترومنت را با هم بررسی کنیم.

تحلیل چارت روزانه:

همانطور که در تصویر بالا پیداست، نمودار روزانه نقره در حال حرکت در یک کانال نزولی است طی هفته گذشته با ریزشی سنگین موج نزولی قبلی خود را تا کف کانال مذکور ادامه داده (و حتی تست کوتاهی نیز در ناحیه حمایتی مهم ماهانه داشته که به سرعت با ریجکت اولیه این ناحیه مواجه شده) و در حال حاضر در حال تکمیل موج استراحت یا اصلاحی خود است. انتظار میرود این موج استراحت تا ناحیه مقاومت روزانه بعدی (که با رنگ آبی در تصویر بالا مشخص شده است) که همراستا با سطح طلایی فیبو روزانه نیز هست، ادامه داشته باشد و سپس شاهد شروع موج ایمپالس نزولی بعدی حداقل تا ناحیه حمایتی مهم ماهانه باشیم. مازاد بر این، شاهد کاهش حجم با شروع موج اصلاحی مذکور نیز هستیم که این میتواند تایید دیگری بر عدم وجود مومنتوم لازم برای مشاهده یک حرکت صعودی ادامه دار باشد.

اگر نمودار نقره بتواند محدوده مهم حمایتی ماهانه خود را به پایین بشکند، روند نزولی کنونی میتواند تا سطوح قیمتی 21 دلار و سپس 19.70 دلار به ازای هر انس نقره سقوط کند.

چارت 4 ساعته:

ادامه روند اصلاحی (صعودی) کنونی میتواند تا محدوده قیمتی 24.70 و شاید حتی تا محدوده 25 دلار (بلاک توزیع بسیار مهم) ادامه داشته باشد و سپس با یک موج ایمپالس نزولی قوی تا محدوده مهم حمایتی ماهانه خود سقوط کند.

نکته: در تعیین سطوح مقاومتی و پیش بینی روند حرکت نمودار قیمت از تکنیک تحلیل مولتی تایم فریم استفاده شده.

از منظر تحلیل فاندامنتال و سنتیمنت نیز میتوان کاهش قیمت نقره را بسیار محتمل دانست.

نتیجه نهایی: احتمال شروع یک موج ایمپالس نزولی و ادامه آن حداقل تا سطح قیمتی 22.50 تا 22 دلار بسیار زیاد است.

نکات بسیار مهم:

  1. لطفا دقت داشته باشید که معامله در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده و عدم دانش کافی در تحلیل، ورود و مدریت معاملات میتواند منجر به از دست رفتن قسمتی یا حتی کل سرمایه شما عزیزان شود.
  2. این تحلیل صرفا جهت اشتراک گذاری نظر تحلیل گر با مخاطبان فارسی کپیتال است و به هیچ وجه توصیه معاملاتی محسوب نمیگردد لذا فارسی کپیتال هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا ضررهای احتمالی‌ افراد ندارد.
  3. این تحلیل به معنای ورود تیم معاملاتی ما به این معامله نمیباشد زیرا ما فقط وفقط بعد از دریافت تاییدیه های لازم بر اساس استراتژی های معاملاتی خودمان وارد یک معامله میشویم و لذا تا قبل از مشاهده این تاییدیه ها به هیچ معامله ای ورود نمیکنیم. لطفا همواره از استراتژی معاملاتی تست شده و قابل اطمینان جهت ورود به معاملات استفاده کنید تا حدالامکان از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

موفق باشید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان