وبلاگ

سولانا در حال آماده سازی برای ثبت یک رکورد جدید قیمتی (بالای 200 دلار) است

Solana Coin
رمز ارزها

سولانا در حال آماده سازی برای ثبت یک رکورد جدید قیمتی (بالای 200 دلار) است

سولانا (SOL) در هفته گذشته رشد قیمتی قابل توجهی را تجربه کرد و به سرعت در مسیر راه یابی به لیست 10 رمزارز برتر قرار گرفته است. از زمان نگارش این مقاله، قیمت سولانا در بالاترین سطح 40 روز گذشته خود قرار گرفته و در قیمت 204.0775 دلار معامله می شود که برای دومین روز متوالی 15 درصد افزایش قیمتی را از خود نشان میدهد.

سولانا، که به عنوان رقیب اتریوم شناخته می شود، در چند ماه گذشته محبوبیت زیادی به دست آورده است و در نمودار رشد سالانه این رمزارز، افزایش 5600 درصدی طی یک سال گذشته مشاهده میشود.طی یک هفته گذشته، قیمت سولانا توانست از مقاومت مهم 195 دلار عبور کند که این مساله تایید کننده یک روند صعودی قوی است و این نشان میدهد که خریداران نگران مواجهه با فشار نزولی قابل توجهی نیستند.

“نمودار سولانا هنوز به منطقه بحرانی اوربوت خود وارد نشده است”

طی دو روز گذشته، سولانا شاهد افزایش چشمگیر تبادلات در صرافی های بزرگ ارزهای دیجیتال همچون صرافی کوین بیس (Coinbase) بوده است که این مساله نشان دهنده افزایش محبوبیت سولانا در بین سرمایه گذاران است. نیک اسپانوس، بنیانگذار پروتکل Zap، در گفتگو با مجله فوربس گفت که چشم انداز میان مدت برای سولانا همچنان صعودی است. اسپانوس گفت که سولانا طی چند هفته گذشته خریداران پر و پا قرص جدیدی جذب کرده و تعداد دارندگان این توکن به طور قابل توجهی افزایش یافته است. وی در ادامه افزود: “با قرار گرفتن نمودار اسیالتور RSI روزانه این رمزارز در سطح 55-60، هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر بیش از حد خریداری شدن (اوربوت شدن) سولانا وجود ندارد و همچنان می تواند به مسیر صعودی خود ادامه دهد.

با این تفاصیل، یه نظر می آید که سولانا همچنان در حال ادامه مسیر صعودی خود است. پلتفرم بلاک چین سولانا، به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای فعالین حوزه DeFi، در حال افزایش میزان محبوبیت خود در بازاراست و همچنان سعی در بدست آوردن حداکثری سهم بازار اتریوم است. همراه با کاردانو، سولانا (SOL) را میتوان یکی از اصلیترین رقبای اتریوم بشمار آورد. بر همین اساس، می توان انتظار داشت که قیمت این رمزارز بزودی از بالاترین رکورد قیمتی تاریخ خود (216 دلار) نیز براحتی عبور کند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان