وبلاگ

تحلیل تکنیکال نمودار دلار آمریکا به دلار کانادا

USD-CAD FLAG
تحلیل های تکنیکال

تحلیل تکنیکال نمودار دلار آمریکا به دلار کانادا

دوستان عزیز سلام

امروز با تحلیل تکنیکال چارت دلار آمریکا به دلار کانادا در خدمتتون هستیم تا موقعیتهای احتمالی معاملاتی در این اینسترومنت را با هم بررسی کنیم.

تحلیل چارت روزانه:

همانطور که در تصویر بالا پیداست نمودار روزانه دلار آمریکا به دلار کانادا همچنان در حال حرکت در یک روند صعودی است که بعد از اتمام موج اصلاحی خودش و برخورد به خط روند روزانه (که همراستا با یک ناحیه مهم مقاومتی روزانه است)، به آن واکنش نشان داده و تغییر روند پیدا کرده است. حال با شکست ناحیه مقاومت بعدی (که در تصویر بالا مشخص شده) به سمت بالا در پی ریتست این ناحیه مقاومتی روزانه است تا با بدست آوردن مومنتوم و لیکوییدیتی لازم، حرکت ایمپالس صعودی بعدی خود را شروع کند و حداقل تا اهداف قیمتی مشخص شده به روند رو به رشد خود ادامه دهد.

چارت 4 ساعته:

نکته: در تعیین سطوح مقاومتی و پیش بینی روند حرکت نمودار قیمت از تکنیک تحلیل مولتی تایم فریم استفاده شده.

با توجه به اخبار اقتصادی اخیر (جمعه 6 اگوست 2021) دلار آمریکا و آمار ضعیف نرخ بیکاری و میزان ایجاد شغل ماهانه در کانادا و همچنین بررسی سنتیمنت بازار، همه چیز گویای قدرتمندتر بودن دلار آمریکا در شرایط فعلی است و احتمال مشاهده یک حرکت صعودی بسیار زیاد است.

نتیجه نهایی: ادامه حرکت میان مدت روند به نظر بسیار صعودی است.

نکات بسیار مهم:

  1. لطفا دقت داشته باشید که معامله در بازارهای مالی همواره با ریسک همراه بوده و عدم دانش کافی در تحلیل، ورود و مدریت معاملات میتواند منجر به از دست رفتن قسمتی یا حتی کل سرمایه شما عزیزان شود.
  2. این تحلیل صرفا جهت اشتراک گذاری نظر تحلیل گر با مخاطبان فارسی کپیتال است و به هیچ وجه توصیه معاملاتی محسوب نمیگردد لذا فارسی کپیتال هیچ گونه مسولیتی در قبال سود یا ضررهای احتمالی‌ افراد ندارد.
  3. این تحلیل به معنای ورود تیم معاملاتی ما به این معامله نمیباشد زیرا ما فقط وفقط بعد از دریافت تاییدیه های لازم بر اساس استراتژی های معاملاتی خودمان وارد یک معامله میشویم و لذا تا قبل از مشاهده این تاییدیه ها به هیچ معامله ای ورود نمیکنیم. لطفا همواره از استراتژی معاملاتی تست شده و قابل اطمینان جهت ورود به معاملات استفاده کنید تا از حدالامکان از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

موفق باشید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان