وبلاگ

تنها مساله حل نشده ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)

xrp sec
رمز ارزها

تنها مساله حل نشده ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)

داستان شکایت ریپل از کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در مراحل پایانی خود است و برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، تنها موضوع باقی مانده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) را بصورت عمومی روشن کرد. گارلینگ هاوس با حضور در شبکه فاکس در مورد نیاز به وضوح بیشتر قوانین امنیتی وضع شده از طرف SEC صحبت کرد و همچنین افزود که اگر این کمسیون نتواند ریپل را مانند اتر به عنوان یک دارایی ارزیابی کند، این شرکت به دنبال حل و فصل مساله از طرق قانونی خواهند رفت.

او افزود: “احتمالا ما می توانیم به توافق سازنده ای با SEC دست پیدا کنیم که البته این هدف نهایی ماست. هر چند فعلا هیچ سناریو دقیقی برای حل و فصل این اختلافات وجود ندارد مگر اینکه توافق نظر کاملی در مورد ماهیت ریپل بوجود آید. ما دید روشنی داریم که چگونه ریپل می تواند یک ابزار فوق العاده قدرتمند باشد و افراد زیادی در حوزه رمزارزها و جامعه سرمایه گذاران ریپل کارهای شگفت انگیزی را با این توکن انجام می دهند.” 

ریپل، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا را متهم کرده است که به اتر مجوز رایگان داده است در صورتیکه پلتفرم این رمزارز کاملاً مشابه ریپل است. پرونده شکایت ریپل در حال حاضر در مرحله حساسی قرار دارد زیرا وکیل این شرکت سعی در استفاده از اظهارنظرها و صحبتهای ویلیام هینمن، رییس اسبق کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، طی سال 2018 دارد. انجمن سرمایه گذاران و فعالین ریپل یکی از قوی ترین انجمن های ارزهای دیجیتال محسوب می شود و آنها تعدادی از اسناد و سخنرانی هایی که مدیران SEC در طول سال 2018 پس از سخنرانی هینمن انجام داده اند را برای ارائه به دادگاه جمع آوری کرده اند تا ثابت کنند که SEC به اتریوم مجوز رایگان داده است. ریپل همچنین SEC را به تصمیماتی با نفع شخصی برای اعضای ارشد این نهاد متهم کرده است و برای این ادعا خود مدارک متعددی به دادگاه ارائه داده است. انجمن بزرگ ریپل کاملاً مطمئن است که ریپل با توجه به شواهد و مدارک آشکار و مطالب کاملا خلاف واقعی که SEC در جریان شکایت جاری بیان کرده است، برنده این دعوی خواهد بود. 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کاربر گرامی:

برای مشاهده بهتر مطالب در تلفن همراه، لطفا تلفن خود را در حالت افقی نگه دارید.

Call Now Buttonتماس با فارسی کپیتال
×

سوالی دارید؟ تیم پشتیبانی فارسی کپیتال همواره در خدمت شماست.

× مشاوره رایگان